Січень 2020

П'ятниця, 31 Січень 2020

Голова районної ради Людмила Чумак взяла участь у позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

30 січня 2020 року голова районної ради Людмила Чумак взяла участь у позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

На порядок денний винесли питання «Про недопущення занесення та поширення на території Савранського району випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом 2019-nCoV.»

Новий коронавірус 2019 року - це вірус, що належить до родини коронавірусів, вперше виявлений у м. Ухань (Китай) та ідентифікований як причина спалаху респіраторних захворювань. Механізм зараження, шляхи та фактори передачі інфекції, спричиненої 2019-nCoV - можлива передача вірусу від тварини до людини контактним шляхом та при вживанні сирих або недостатньо термічно оброблених м’ясних продуктів, передача вірусу від людини до людини можлива крапельним шляхом.

З метою недопущення занесення та поширення на території Савранського району випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом 2019-nCoV, за результатами обговорення комісія

ВИРІШИЛА:

1. Головному лікарю КНП «Савранський районний центр первинної медико санітарної допомоги Лещенко В.Б.:

1.1. Проводити щоденний моніторинг хворих з підозрою на ГРВІ.

 1.2. Всі виявлені випадки ГРЗ та ГРВІ з лихоманкою та признаками дихальної недостатності скеровувати до стаціонару КНП «Савранська ЦРЛ».

1.3. Забезпечити масками або респіраторами всіх медпрацівників КНП «Савранський РЦ ПМСД» з урахуванням терміну його використання (1 респіратор х 1 працівник на 8 годин роботи).

1.4. Забезпечити резерв медикаментів для надання невідкладної допомоги та симптоматичного лікування.

 2. Головному лікарю КНП «Савранська центральна районна лікарня» Цибулько Т.В.:

2.1. Інформувати Савранське лабораторне відділення ВП Любашівського МРВ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України стосовно виявлення осіб, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV.

Термін – негайно

2.2. Перевірити готовність приміщень для тимчасової ізоляції осіб, що відповідають визначенню випадку 2019-nCoV.

Термін – негайно

2.3. Встановити  медичне спостереження за контактними особами.

Термін – 10 календарних днів

2.4. Забезпечити резерв медикаментів для надання невідкладної допомоги та симптоматичного лікування.

2.4. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення з висвітленням в районній газеті «Сільські новини» інформацію про захворювання на коронавірусну інфекцію.

 3. Начальнику управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександрову О.О.:

3.1. Забезпечити щоденний ранковий огляд дітей з метою недопущення заносу та розповсюдження захворюваності у підпорядкованих закладах.

Термін – постійно

3.2. Проводити систематичну роботу з педагогічним персоналом щодо контролю за станом здоров’я дітей та порядку дій (інформування батьків)  у разі виявлення ознак ГРЗ та ГРВІ.

      Термін – постійно        

3.3. Посилити санітарно-гігієнічний та протиепідемічний режими в навчально-виховних закладах (вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, провітрювання та ін.).

3.4. Вводити карантинні заходи (закриття) для класу, групи, зміни на термін не менш як 7 днів, при відсутності 20% від загальної кількості учнів з причини захворюваності на грип та ГРВІ.

 4. Керівникам всіх підприємств, організацій та установ району:

4.1. Забезпечити співробітників засобами індивідуального захисту, антисептиками та дезінфектантами.

4.2. Провести поточну дезінфекцію в місцях масового перебування людей (автовокзал, ринок, навчальні заклади, заклади культури).

5. Керівникам аптечних мереж забезпечити відповідно заявки головного лікаря КНП «Савранська ЦРЛ»:

5.1. Асортимент лікувальних та профілактичних препаратів проти грипу та нового коронавірусу.

5.2. Засоби індивідуального захисту, а саме маски та респіратори.  

6. Савранському лабораторному відділенню ВП Любашівського МРВ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України у випадку виявлення хворого або підозрілого на коронавірус 2019-nCoV створити епідеміологічну (дезінфекційну) бригаду Савранського району для локалізації вогнищ, спричинених коронавірусом 2019-nCoV.

7. Головному спеціалісту з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Майсосу М.М. підготовити проєкт розпорядження голови Савранської районної державної адміністрації про виділення коштів матеріального резерву на закупівлю респіраторів для працівників груп ризику на суму 10 000 (десять тисяч) грн.

IMG 4869IMG 4865

Read more

Середа, 29 Січень 2020

День пам’яті Героїв Крут

5bcbc2e6adc6ac9dfb690a3edcb64ab2 L

29 січня — День пам’яті Героїв Крут, день пам’яті  про подвиг українських студентів, полеглих у бою з більшовиками. Історичні дати – не тільки пам’ять про минуле. Це також ключ до того, щоб в майбутньому уникнути помилок минулого.

29 січня 2020 року виповнюється 102 роки з дня героїчного подвигу, здійсненого трьома сотнями студентів, який увійшов в історію України як Бій під Крутами. Героїзм молодих українців довгі роки служить прикладом для багатьох поколінь. 
Схилімо в цей день наші голови в глибокій пошані перед їх світлою пам’яттю. Вони завжди залишаться Героями та  взірцем палкої любові до Батьківщини.

Слава Героям Крут!

Read more

Понеділок, 27 Січень 2020

Відбулася нарада з обговорення питання недопущення розробки родовища графіту на ділянці «Зарічна» Савранського району.

27 січня 2020 року з ініціативи депутатів районної ради в кабінеті голови районної ради відбулася нарада з обговорення питання недопущення відкриття кар’єру по видобутку графіту на території Савранського району.

У нараді взяли участь голова районної ради Людмила Чумак, голови сіл та депутати районної ради.

Розпочинаючи нараду, голова районної ради Людмила Чумак відмітила, що питання щодо будівництва даного кар’єру є неприпустимим та може призвести до негативних наслідків, як для Савранського району так і для прилеглих областей в цілому.

Під час наради присутні наголосили, що екологічна ситуація в Савранському районі є без того несприятливою, функціонування подібних кар’єрів може призвести до зникнення цілих населених пунктів.

Розробка такого кар’єру може призвести до екологічної катастрофи не тільки місцевого, але й загальнодержавного масштабу внаслідок забруднення води та зумовить значне погіршення водних ресурсів річки Південний Буг, призведе до втрати значних територій із родючими чорноземами тощо.

Присутні зауважили, що дане питання потребує громадського обговорення.

IMG 4848IMG 4846

Read more

Середа, 22 Січень 2020

22 січня 2020 року відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України.

День 22 січня ввійшов до української історії як велике державне свято – День Соборності України. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

22 січня 2020 року біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, в яких взяли участь голова районної ради Людмила Чумак, голова селищної ради Сергій Дужій, радник голови районної державної адміністрації Євгеній Кравець, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, установ, підприємств, організацій та молодь.

Після урочистого відкриття до присутніх звернулась голова районної ради Людмила Чумак, яка привітала присутніх із знаменним для всіх українців святом – Днем Соборності України, закликала до єдності та порозуміння, до спрямування всіх зусиль на реалізацію завдань, спрямованих на покращення життя.

Під час заходу були окреслені найважливіші віхи в історії нашої держави та названі знаменні постаті, що навічно вкарбувалися в життєву спадщину української нації.

Вшановуючи пам'ять видатного українця, справжнього патріота нашої держави, учасниками мітингу було покладено живі квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

IMG 4744IMG 4759IMG 4801IMG 4818

Read more

Вівторок, 21 Січень 2020

21 січня 2020 року відбулася робоча зустріч з членами наглядової ради.

21 січня 2020 року відбулася робоча зустріч голови районної ради Людмили Чумак з членами наглядової ради КНП «Савранська ЦРЛ» Савранської районної ради Одеської області.

Відбулася конструктивна розмова щодо майбутньої роботи наглядової ради КНП «Савранська ЦРЛ», так як в  даному кількісному складі наглядова рада фактично бездіяльна.

Під час зустрічі членами наглядової ради було внесено пропозицію винести на сесію районної ради питання щодо внесення доповнень до Статуту КНП «Савранська ЦРЛ» Савранської районної ради Одеської області,  а саме збільшити склад наглядової ради до 9 чоловік.

IMG 4727

Read more

Співчуття з приводу передчасної смерті учасника ООС молодшого сержанта Олександра Слободанюка.

82635233 2509549852506302_6797052841346203648_n

 

Савранська районна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті військового, учасника бойових дій в зоні ООС уродженця села Неділкове Олександра Слободанюка.

Олександр Слободанюк служив у Збройних силах України протягом останніх 22 років. Жив військовослужбовець у місті Первомайськ Миколаївської області.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким героя. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків!

Вічна пам’ять Герою!

>

Read more

П'ятниця, 17 Січень 2020

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ ЛЮДМИЛА ЧУМАК ПРОВЕЛА РОБОЧУ НАРАДУ ІЗ СЕЛИЩНИМ ТА СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

16 січня 2020 року відбулась нарада з селищним та сільськими головами, яку провела голова районної ради Людмила Чумак, за участі начальника фінансового управління районної державної адміністрації Курочки Ганни Іванівни, начальника відділу організаційної роботи і взаємодії з органами місцевого самоврядування – керівника проектів районної ради Гончарука Олега Васильовича.

В ході роботи учасники наради обговорили питання ефективного використання бюджетних коштів селищної та сільських рад. Голова районної ради Людмила Чумак звернулася до присутніх та наголосила на необхідності чітко і обґрунтовано визначати пріоритетні напрямки роботи та виконувати намічене. Разом з тим необхідно здійснювати постійний контроль за якістю виконання робіт, моніторити цінову політику. Кожна бюджетна копійка має бути використана раціонально.

IMG 4424IMG 4428

Read more

Четвер, 16 Січень 2020

16 січня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регіонального розвитку промисловості, транспорту та зв’язку, розвитку підприємництва, інвестиційної діяльності регуляторної політики.

16 січня 2020 року в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної комісії районної ради з питань регіонального розвитку промисловості, транспорту та зв’язку, розвитку підприємництва, інвестиційної діяльності регуляторної політики під головуванням Володимира Ростиславовича Бондарчука. В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Людмила Чумак, Іспанюк Олег Аскольдович – помічник народного депутата України, Кравець Євгеній  Михайлович - радник голови Савранської районної державної адміністрації, Курочка Ганна Іванівна - начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації, Олександров Олександр Олександрович - начальник управлінні освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації, Усата Світлана Іванівна - начальник відділу освіти, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації, Гуцол Галина Вікторівна- завідувач сектором  містобудування  та архітектури   Савранської районної державної адміністрації, Дужій Сергій Григорович - голова Савранської селищної ради, Ліщенко Іван Кузміч- директор Савранського НВК, Васільєв  Юрій  Віталійович –завгосп Савранського НВК, Дубовий  Петро Степанович - лаборант Савранського НВК, Гончарук  Володимир  Павлович - голова Осичківської сільської ради, Бондар  Альона  Миколаївна - директор Осичківської школи І-ІІІ ступенів, Сметанюк Олександр Петрович- завгосп Осичківської школи І-ІІІ ступенів, Тітієвський Олександр Миколайович - голова Концебівської сільської ради, Волошина Людмила Сергіївна - директор Концебівської  школи І-ІІІ ступенів, Козійчук  Тамара   Михайлівна- голова Вільшанської  сільської ради, Бадюл Людмила Володимирівна - директор Вільшанської школи І-ІІ ступенів, Бадюл  Василь  Миколайович - завгосп  Вільшанської школи І-ІІ сптенів   та депутати районної ради Поліщук Л.Ю., Мєлєцкій М.С., Сливка В.М., Чемеринський О.А., Фіник В.І., Волошин О.А..

 На порядок денний винесли наступні питання:

1.Про виконання рішення районної ради від 16.06.2017 року №183-УІІ «Про затвердження Програми з підвищення рівня  енергоефективності та енергозбереження Савранського району Одеської області на 2017-2019 роки»

( Інформація:

- про перелік робіт по енергозбереженню та енергоефективності, що проводились в Осичківській, Вільшанській, Савранській, Концебівській ЗОШ протягом 2014-2019 років за рахунок коштів сільського та селищного бюджетів;

-про  економію енергоресурсів по Осичківській, Вільшанській, Савранській, Концебівській ЗОШ за період з 2015-2020 років включно;

- про перелік робіт по енергозбереженню та енергоефективності, що проводились в Осичківській, Вільшанській, Савранській, Концебівській ЗОШ протягом 2014-2019 років із зазначенням підрядних організацій, вартості робіт та джерел фінансування;

-перелік робіт по енергозбереженню та енергоефективності, що проводились в зазначених закладах за кошти ТОВ «Інтер Енерго» із зазначенням їх вартості та надання підтверджуючих документів;

- про проведення енергоаудиту в освітніх закладах району;

- про економію енергоресурсів по Осичківській, Вільшанській, Савранській, Концебівській ЗОШ з 2015 по 2020 роки включно

Доповідачі: Гуцол Галина Вікторівна- завідувач сектором  містобудування та архітектури   Савранської районної державної адміністрації

Курочка Ганна Іванівна- начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації

Олександров Олександр Олександрович- начальник управлінні освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації

Усата Світлана Іванівна- начальник відділу освіти, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації

Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій та пропозицій.

IMG 4420IMG 4422IMG 4423_copy

 

Read more

Календар новин

<< < Січень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31