Грудень 2019

Субота, 28 Грудень 2019

Привітання голови Савранської районної ради з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

5ddc003a57e48

 

У неповторні й радісні дні, сповнені веселим настроєм

та очікуванням дива

щиро та  сердечно  вітаю

всіх жителів Савранщини

з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

 

Не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті людська гідність, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє. Саме ці людські постулати сприятимуть життєвим успіхам в Новому році, а Різдво Христове наповнить серце любов'ю, надією та вірою!

Бажаю всім міцного здоров, добробуту, творчої наснаги та плідної праці в ім розквіту нашого краю.

Нехай 2020 рік принесе нам стільки радості, скільки днів у році,  щоб кожен день дарував нам усмішку та частинку добра,  і  все, що ми планували, обов'язково збудеться, все, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими один до одного !

Хай всі добрі справи розпочинаються з Божого благословення

та  сприяють  успішній реалізації бажаних  результатів.

 

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

 

 

Голова районної ради                             Людмила Чумак

 

 

Read more

27 грудня 2019 року відбулася чергова сесія районної ради

27 грудня 2019 року відбулася сесія районної ради. Пленарне засідання вів голова тимчасової президії Микола Базей. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови Одеської обласної ради Вадим Шкарівський, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Порядок денний

засідання XXХІV чергової сесії Савранської районної ради Одеської області VII скликання від 27 грудня 2019 року

1.Про обрання голови Савранської районної ради Одеської області VII скликання

В результаті своєї роботи депутати вирішили:

Вважати обраним головою Савранської районної ради Одеської області VII скликання Чумак Людмилу Олексіївну 1968 року народження, обрану депутатом Савранської районної ради Одеської області VII скликання.

IMG 4396_copyIMG 4411IMG 4416IMG 4418

Read more

Вівторок, 24 Грудень 2019

20-23 грудня 2019 року відбулася чергова сесія районної ради

20-23 грудня 2019 року відбулася сесія районної ради. Пленарне засідання вів голова районної ради Олександр Хапатнюковський. В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ярослава Жирун, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, селищний і сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Порядок денний

засідання XXХІІІ чергової сесії Савранської районної ради Одеської області VII скликання від 20 грудня 2019 року

Про цільові районні програми

Про виконання рішення районної ради від 20.12.2018 року №357-VII «Про затвердження програми «Забезпечення діяльності районної призовної дільниці в ході проведення заходів по підготовці молоді до військової служби під час приписки, призову на строкову та  військову службу за контрактом, в ході проведення призову військовозобов’язаних та резервістів, які виконують  обов'язки  служби у військовому резерві на навчальні збори або по  мобілізації у Савранському районі» на період 2019-2023років» за 2019 рік.

Доповідачі: Майсос Микола Миколайович – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Савранської районної державної адміністрації;

Тодорук Олексій Леонідович – військовий комісар Савранського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Про виконання рішення районної ради від 20.12.2018 року №361-VII «Про затвердження районної Програми профілактики та протидії злочинності в Савранському районі Одеської області «Безпечна Савранщина» на 2019-2023 роки» за 2019 рік.

Доповідачі: Майсос Микола Миколайович – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Савранської районної державної адміністрації;

Євтодій Микола Борисович – начальник Савранського ВП Балтського ВП ГУ НП в Одеській області.

Про виконання рішення районної ради від 16.06.2017 року №181-VII «Комплексна програма з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Савранського району на 2017-2019 роки» за 2019 рік.

Доповідач: Гуцол Галина Вікторівна – завідувач сектору містобудування та архітектури Савранської районної державної адміністрації.

Про затвердження  Комплексної програми з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Савранського району на 2020-2022 роки

Доповідач: Гуцол Галина Вікторівна – завідувач сектору містобудування та архітектури Савранської районної державної адміністрації.

Про внесення змін до рішення районної ради від 26.04.2018 року №290-VII «Про затвердження районної цільової програми «Доступна медицина на 2018-2020 роки».

Доповідач: Цибулько Таїсія Василівна – головний лікар комунального некомерційного підприємства «Савранська центральна районна лікарня».

Про бюджет та фінанси

Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року №367-VII «Про районний бюджет Савранського району на 2019 рік».   

Доповідач: Курочка Ганна Іванівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Про районний бюджет Савранського району на 2020 рік.

Інші питання, віднесені до компетенції Савранської районної ради

Про виплату грошової винагороди у 2019 році.

Доповідач: Якімова Альона Леонідівна – керуюча справами-юрист Савранської районної  ради.

Про дострокове припинення повноважень голови Савранської районної ради.

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

IMG 4387IMG 4379IMG 4383

Read more

17 грудня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

17 грудня 2019 року в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно- фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку району та управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення, материнства і дитинства під головуванням Максима Сергійовича Мєлєцького.

В засіданні комісії взяли участь Цибулько Таїсія Василівна - головний лікар КНП «Савранська районна центральна лікарня» та депутати районної ради Мудрий М.О., Мєлєцкій М.С., Буманська О.О., Бабенко О.А., Базей М.М..

.На порядок денний винесли наступні питання:

Про  внесення змін до цільової районної програми «Доступна медицина 2018-2020 роки»

Доповідачі: Цибулько Таїсія Василівна- головний лікар КНП «Савранська районна центральна лікарня»

Мєлєцкій Максим Сергійович- депутат Савранської районної ради

Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії Савранської районної ради.

 IMG 4340IMG 4353

Read more

Вівторок, 17 Грудень 2019

16 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку району та управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл, селища району.

16 грудня 2019 року в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку району та управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл, селища району під головуванням Михайла Валерійовича Коваленка.

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Хапатнюковський, Жирун Ярослава  Борисівна - голова Савранської районної державної адміністрації, Ворончук Юлія Анатоліївна - керівник апарату Савранської районної державної адміністрації, Матвійчук Валентина Миколаївна -  начальник  відділу з питань фінансо-господарського  забезпечення Савранської районної державної адміністрації, Курочка Ганна Іванівна- начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації, Олександров Олександр Олександрович - начальник управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації,  Воробйова Людмила Іванівна - начальник управління соціального захисту населення Савранської районної державної адміністраці,  Яновська Людмила Арнольдівна - директор КП «Центр культури, дозвілля і туризму Савранського району», Ченчик Сергій Леонідович - начальник управління економічного та агропромислового розвитку Савранської районної державної адміністрації, Цибулько Таїсія Василівна - головний лікар КНП  «Савранська районна центральна лікарня», Лещенко Валентина Борисівна - головний лікар КНП «Савранський районний центр первинної медико- санітарної допомоги» та депутати районної ради Базей М.М., Лісніченко Л.Б.,  Чумак Л.О., Поліщук Л.Ю., Мєлєцкій М.С..

 На порядок денний винесли наступні питання:

1.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня  2018 року № 367 –VІІ„ Про районний бюджет Савранського району на 2019 рік

Доповідач: Курочка  Ганна  Іванівна- начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації

2. Про районний бюджет Савранського району на 2020 рік

Доповідач: Курочка  Ганна  Іванівна- начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації

3. Про списання заборгованості  АК АКБ «Україна»

Доповідач: Курочка  Ганна  Іванівна- начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 квітня 2018 року №279-VII «Про майно спільної  власності територіальних громад сіл, селища району, управління яким здійснює Савранська районна рада»

Доповідач: Ченчик  Сергій Леонідович- начальник  управління  агропромислового та економічного  розвитку Савранської районної державної адміністрації

5. Про звернення депутата Савранської районної ради

Доповідач: Поліщук Лідія Юхимівна- депутат Савранської районної ради

 Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії Савранської районної ради.

IMG 4334IMG 4335

Read more

16 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регіонального розвитку промисловості, транспорту та зв’язку, розвитку підприємництва, інвестиційної діяльності регуляторної політики.

16 грудня 2019 року в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної комісії районної ради з питань регіонального розвитку промисловості, транспорту та зв’язку, розвитку підприємництва, інвестиційної діяльності регуляторної політики під головуванням Володимира Ростиславовича Бондарчука. В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Хапатнюковський,  Гуцол Галина Вікторівна- завідувач сектором  містобудування та архітектури   Савранської районної державної адміністрації  та депутати районної ради Чемеринський О.А., Фіник В.І., Волошин О.А..

 На порядок денний винесли наступні питання:

1.Про виконання рішення районної ради від 16.06.2017 року №183-УІІ «Про затвердження Програми з підвищення рівня  енергоефективності та енергозбереження Савранського району Одеської області на 2017-2019 роки»

Доповідач: Гуцол Галина Вікторівна- завідувач сектором  містобудування  та архітектури   Савранської районної державної адміністрації

2.Про затвердження Програми з підвищення рівня  енергоефективності та енергозбереження Савранського району Одеської області на 2020-2022 роки.

Доповідач: Гуцол Галина Вікторівна - завідувач сектором  містобудування та архітектури   Савранської районної державної адміністрації

3.Про виконання рішення районної ради від  16.06.2017  року № 181-УІ «Про  затвердження Комплексної програми з утворення  (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру Савранського району   на 2017-2019 роки»

Доповідач: Гуцол Галина Вікторівна- завідувач сектором  містобудування  та архітектури   Савранської районної державної адміністрації

4. Про  затвердження Комплексної  програми з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру  Саворанського району  2020 - 2022 роки

Доповідач: Гуцол Галина Вікторівна- завідувач сектором  містобудування  та архітектури   Савранської районної державної адміністрації

Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії Савранської районної ради.

ge:RU'>4. Про  затвердження Комплексної  програми з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру  Саворанського району  2020 - 2022 роки

Доповідач: Гуцол Галина Вікторівна- завідувач сектором  містобудування  та архітектури   Савранської районної державної адміністрації

Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії Савранської районної ради.

 IMG 4324IMG 4326

Read more

12 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку

12 грудня 2019 року в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку під головуванням Олександра Юрійовича Бринзі.

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Хапатнюковський,   Євтодій  Микола  Борисович - т.в.о. начальника Савранського ВП Балтського ВП ГУНП України  в Одеській області, Майсос  Микола  Миколайович – головний спеціаліст  з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Савранської районної державної адміністрації  та депутати районної ради Кукурузяк О.О., Мудра Д.Д...

На порядок денний винесли наступні питання:

1.Про результати роботи Савранського ВП Балтського ВП ГУНП України  в Одеській області

Доповідач: Євтодій  Микола  Борисович- т.в.о. начальника Савранського ВП Балтського ВП ГУНП України  в Одеській області

2. Про виконання районної Програми профілактики та протидії злочинності в Савранському районі Одеської області « Безпечна Савранщина» на 2019-2023 роки у 2019 році

Доповідач: Майсос  Микола  Миколайович – головний спеціаліст  з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Савранської районної державної адміністрації

3.Про виконання  програми «Забезпечення діяльності районної призовної дільниці в ході проведення заходів по підготовці молоді до військової служби під час приписки, призову на строкову та військову службу за контрактом, в ході проведення призову військовозобов’язаних та резервістів, які виконують обов'язки служби у військовому резерві на навчальні збори або по мобілізації у Савранському районі» на період 2019-2023років» у 2019 році.

 Доповідач: Майсос  Микола  Миколайович – головний спеціаліст  з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Савранської районної державної адміністрації

 Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії Савранської районної ради.

IMG 4191IMG 4190

Read more

12 грудня 2019 року відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування.

12 грудня 2019 року на урочистих заходах з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначили почесних та шанованих жителів Савранщини. Так, нагрудний знак «Почесний житель Савранського району» та стрічку з відповідним надписом голова райради Олександр Хапатнюковський вручив лікарю-хірургу Володимиру Денисовичу Тіхонову.

Також на урочистому засіданні почесними грамотами Савранської районної ради та цінними подарунками нагородили: 
• директора приватного підприємства «Добробут» Івана Йосиповича Волошина;
• вчительку початкових класів, жительку смт Саврань Ганну Степанівну Слюсар;
• вчительку-пенсіонерку, жительку села Осички Нелю Василівну Смазчук.

Почесні грамоти Одеської обласної ради отримали:
• депутат Савранської селищної ради Жанна Клавдіївна Левицька;
• секретар Вільшанської сільської ради Людмила Володимирівна Прокопчук.

Також нагородили переможців щорічного районного конкурсу сільських та селищної рад: перше місце отримала Бакшанська сільська рада на чолі з Петром Теофановичем Тарабанчуком, друге – Осичківська, яку очолює Володимир Павлович Гончарук, третє – Вільшанська на чолі з Тамарою Михайлівною Козійчук.

Грамотами Савранської районної ради та квітами нагородили працівників та депутатів сільських та селищної рад району і співробітників апарату районної ради.

IMG 4254IMG 4203IMG 4211IMG 4232IMG 4249IMG 4313

Read more

Вівторок, 10 Грудень 2019

Понеділок, 09 Грудень 2019

Календар новин

<< < Грудень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31