Серпень 2019

П'ятниця, 30 Серпень 2019

29 серпня 2019 року відбувся тренінг «Децентралізація в Україні: перспективи та особливості Одеської області».

29 серпня 2019 року за підтримки голови районної ради Олександра Хапатнюковського та Інституту Політичної Інформації в приміщені Молодіжного центру відбувся тренінг «Децентралізація в Україні: перспективи та особливості Одеської області».

В даному заході взяли участь голови сільських та селищної ради, працівники районної ради, районної державної адміністрації та молодь.

IMG 3008IMG 2955IMG 2991

Read more

Конференція освіти Савранського району

29 серпня 2019 року відбулася конференція освіти Савранського району за участі голови районної ради Олександра Хапатнюковського ,голови Савранської райдержадміністрації Ярослави Жирун та освітян району.

Основними темами конференціі були:
- підготовка до нового навчального року;
- особливості роботи НУШ(нова українська школа);
- інклюзивно ресурсний центр( умови та підхід до навчання дітей з особливими потребами);
- Зовнішнє незалежне оцінювання(шляхи підвищення середнього балу ЗНО)IMG 2980

IMG 2962IMG 2978

Read more

П'ятниця, 23 Серпень 2019

З Днем Незалежності України!

 d3787968271aadf66b69e2f7e02571e2 XL

Шановні Савранчани!

Щиро вітаю Вас з

Днем Незалежності України!

У ці спекотні серпневі дні календар

історії відраховує 28 річницю

Незалежності України.

Нелегкими і далеко не безхмарними

видалися ці роки.

Нам випала висока історична місія

здійснювати мрію багатьох поколінь

наших предків – бути господарями

на своїй землі, плекати її і

прикрашати своєю працею.

Бажаю Вам і Вашим рідним миру,

спокою та злагоди, міцного здоров’я,

щедрої долі.

Нехай Ваші серця будуть сповнені

гордістю за нашу державу,

прагненням до єднання та порозуміння,

а джерело віри, надії та любові

до України буде невичерпним!

 

 

Голова Савранської

районної ради                      О.В. Хапатнюковський

 

Read more

Четвер, 22 Серпень 2019

Оголошення. Амброзія полинолиста – небезпечний для людини та довкілля бур’ян

ambroziya-polyinnolistnaya copy 

Шановні Савранчани!

         Савранська районна державна адміністрація, Савранська районна рада, Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби Одеської області в котрий раз звертаються до Вас з інформацією про небезпечний для людини та довкілля бур’ян - Амброзія полинолиста.

Цю рослину з повним правом можна назвати екологічно небезпечним бур’яном. Адже пилок амброзії викликає у людей захворювання - амброзійний поліноз або «сінну пропасницю» (особливо страждають діти). У період цвітіння амброзії  (який зараз починається) від цього захворювання страждає величезна кількість населення. У людей опухають слизові оболонки верхніх дихальних шляхів та очей, з’являється нежить і сльозотеча, чхання, підвищення температури, розвивається астма. Єфективних ліків проти цього захворювання поки що не існує.

З огляду на швидкість та інтенсивність поширення цієї рослини можна сказати, що вона — справжній «зелений агресор».

Амброзія полинолиста засмічує всі польові культури, особливо просапні та зернові, а також городи, сади, луки, пасовища. Часто зустрічається на узбіччях залізниць, шосейних і ґрунтових доріг,  по берегах річок і ставків.

Шкодочинність амброзії в районах масового поширення винятково велика. Вона складається зі зниження врожайності сільськогосподарських культур, засмічення їх врожаю, погіршення якості кормів, зниження продуктивності пасовищ і негативного впливу на здоров’я людей.

Тож, звертаємося до Вас, земляки, включитись в боротьбу з цією рослиною-агресором знешкодити амброзію там, де живеш, і там, де працюєш. Попросити те саме зробити сусідів, родичів, знайомих.

Також звертаємось до голів сіл, селища, керівників підприємств усіх форм власності провести роботу по знешкодженню амброзії полинолистої.

З повагою та надією на порозуміння та підтримку.

 

 

Голова Савранської 

райдержадміністрації                               Я.Б. Жирун

 

 

Голова Савранської

районної ради                                           О.В. Хапатнюковський

 

 

Державний Фітосанітарний

інспектор                                                   Ю.І. Салюк

 

Read more

Відбулися районні урочисті заходи з нагоди 28-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України

Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора. Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу.
Сьогодні 22 серпня 2019 року з нагоди цієї дати відбулись урочистості біля пам’ятник Т.Г. Шевченка. Тут зібрались представники колективів державних установ, підприємств, учасники бойових дій в зоні АТО, делегації від територіальних громад району, молодь та громадськість.

Після вітальної промови  голови районної ради Олександра Хапатнюковського та керівника апарату районної державної адміністрації Юлії Ворончук з нагоди свята, за спільним розпорядженням керівників району, було відзначено грамотами передовиків виробництва, громадських діячів, ветеранів, лікарів, учителів, учасників бойових дій.

А завершилися урочистості танцювальним флешмобом з розгортання жовто-блакитного «стяга».

IMG 2811IMG 2877IMG 2889IMG 2928

Read more

15 серпня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку

15 серпня 2019 року в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку під головуванням Олександра Юрійовича Бринзі.

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Хапатнюковський,   Жовтий Олександр Васильович - начальник Савранського відділення поліції Балтського ВП ГУНП в Одеській області, Майсос Микола Миколайович - головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними  органами та оборонної роботи апарату Савранської районної  державної адміністрації, Ковальчук Тетяна Володимирівна - заступник керівника Котовської місцевої прокуратури та депутати районної ради Мєлєцкій М.С., Кукурузяк О.О., Герасименко В.В., Мудра Д.Д...

На порядок денний винесли наступні питання:

  1. 1.Про стан законності на території Савранського району Одеської області, вжиті прокуратурою заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Котовської місцевої прокуратури за 6 місяців 2019 року

Доповідач: Ковальчук Тетяна Володимирівна - заступник керівника Котовської місцевої прокуратури

  1. 2.Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати роботи діяльності Савранського відділення поліції Балтського ВП ГУНП в Одеській області у Савранському районі за 2018 рік

Доповідач: Жовтий Олександр Васильович -  начальник Савранського відділення поліції Балтського ВП ГУНП в Одеській області

  1. 3.Про виконання «Програми охорони державної таємниці в Савранському районі на 2016-2020 роки» у 2018 році та в І півріччі 2019 року

Доповідач: Майсос Микола Миколайович - головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Савранської районної  державної адміністрації

  1. 4.Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування

Доповідач: Якімова Альона Леонідівна - керуюча справами- юрист Савранської районної ради.

  1. 5.Про внесення змін до рішення від 22 серпня 2018 року № 326- VII «Про запровадження районної відзнаки – звання «Почесний житель Савранського району» і затвердження Положення про звання «Почесний житель Савранського району»

Доповідач: Якімова Альона Леонідівна - керуюча справами- юрист Савранської районної ради

  1. 6.Про присвоєння в 2019 році звання «Почесний житель Савранського району»

Доповідач: Якімова Альона Леонідівна - керуюча справами- юрист Савранської районної ради

  1. 7.Про присвоєння в 2019 році «Почесної грамоти Савранської районної ради»

Доповідач: Якімова Альона Леонідівна - керуюча справами- юрист Савранської районної ради

 Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії Савранської районної ради.

 IMG 2744IMG 2750

Read more

Середа, 21 Серпень 2019

14 серпня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

14 серпня 2019 року в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно- фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку району та управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення, материнства і дитинства під головуванням Максима Сергійовича Мєлєцького.

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Хапатнюковський,  Жирун Ярослава Борисівна - голова Савранської районної державної адміністрації, Курочка Ганна Іванівна - начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації, Олександров Олександр Олександрович - начальник управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації, Воробйова Людмила Іванівна - начальник управління соціального захисту населення Савранської районної державної адміністрації, Лещенко Валентина Борисівна - головний лікар КНП « Савранський районний центр первинної медико - санітарної допомоги», Цибулько, Лісогурська Олена Костянтинівна - начальник відділу  відділу економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації, Жирун Олег Миколайович – директор Савранського  ПТАУ та депутати районної ради Мудрий М.О., Чумак Л.О., Мєлєцкій М.С., Коваленко М. В., Лісніченко Л.Б., Буманська О.О..

.На порядок денний винесли наступні питання:

Про виконання районного бюджету Савранського району за І півріччя 2019 року

Доповідач: Курочка  Ганна Іванівна- начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації

Про  внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 367- VII  «Про районний бюджет Савранського району  на 2019 рік»

 Доповідач: Курочка  Ганна Іванівна- начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації

Про звіт Савранської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально- економічного та культурного розвитку Савранського району за І півріччя 2019 року

Доповідач: Лісогурська Олена Костянтинівна- начальник відділу  відділу економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації

Про виконання рішення Савранської районної ради від 22 грудня 2017 року № 231-VII «Про затвердження районної цільової програми підтримки населення на 2018-2020 роки «Соціальний захист Савранщини» за 2018 рік

Доповідач: Воробйова Людмила Іванівна- начальник управління соціального захисту населення Савранської районної державної адміністрації

Про виконання рішення районної ради від 22.12.2017 р. № 231-VII  «Про затвердження Програми з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018-2020 роки»

Доповідач:  Гуцол Галина Вікторівна- завідувач сектору містобудування та архітектури Савранської районної державної адміністрації

Про роботу з організації оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2019 року

Доповідач: Олександров Олександр Олександрович- начальник управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації

 

Про роботу управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації, дирекції шкіл району щодо забезпечення навчально- виховного процесу в закладах освіти району

Доповідач: Олександров Олександр Олександрович- начальник управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації

 Про виконання рішення Савранської районної ради від 20.12.2018 р. № 353-VII  «Програма розвитку освіти в Савранському районі на 2019-2021 роки» за перше півріччя 2019 р.

Доповідач: Олександров Олександр Олександрович- начальник управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації

Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Савранська центральна районна лікарня» Савранської районної ради Одеської області» на 2020 рік

Доповідач: Цибулько Таїсія Василівна- головний лікар КНП «Савранська центральна районна лікарня»

Про виконання Програми забезпечення житлом медичних працівників закладів охорони здоров’я Савранського району Одеської області на 2018-2022 роки за 2018 рік

Доповідач:  Цибулько Таїсія Василівна- головний лікар КНП «Савранська центральна районна лікарня»

Про затвердження фінансового плану КНП «Савранський районний центр ПМСД» Савранського району Одеської області на 2020 рік

Доповідач: Лещенко Валентина Борисівна- головний лікар КНП «Савранський районний центр ПМСД»

 12. Про виконання рішення районної ради від 26.04.2018 р. № 290- VII «Про затвердження районної цільової програми «Доступна медицина на 2018-2020 роки» за 2018 рік

Доповідач: Лещенко Валентина Борисівна- головний лікар КНП «Савранський районний центр ПМСД»

13. Про виконання рішення районної ради від 22.12.2017 р. № 244-VII  «Про затвердження районної комплексної програми «Профілактика захворюваності населення Савранського району на 2018-2020 роки» за 2018 рік

Доповідач: Лещенко Валентина Борисівна- головний лікар КНП «Савранський районний центр ПМСД»

Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії Савранської районної ради.

Read more

Середа, 07 Серпень 2019

Робоча зустріч з представниками Корпусу Миру США в Україні

30 липня 2019 року в кабінеті голови районної ради Олександра Хапатнюковського відбулася робоча зустріч з регіональним координатором Корпусу Миру в Україні по програмі «Молодіжний розвиток» Тетяною Поліщук. Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань та подальшої співпраці.

IMG 2682IMG 2679

Read more

Календар новин

<< < Серпень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31