Березень 2019

П'ятниця, 29 Березень 2019

27 березня відбулася екскурсія «ОДЕСА СТУДЕНТСЬКА» Одеса – найкраще місто для найкращих студентських років.

27 березня 2019 року за ініціативи та підтримки голови районної ради Олександра Хапатнюковського 59 випускників Савранщини відвідали екскурсію «Одеса студентська».

Відповідно до затвердженої програми учасники екскурсії відвідали Одеську національну академію харчових технологій, ОНУ ім. І.І. Мечнікова, Одеський технологічний університет ШАГ, ОНАЗ ім. О.С. Попова, ПНПУ ім. Ушинського, ОНМедУ, НУ «Одеська морська академія», Одеська державна академія будівництва та архітектури, Одеський національний морський університет та Одеський державний університет внутрішніх справ.

Мета даного заходу  є знайомство школярів з вищими навчальними закладами Одещини. Випускникам було надано інформацію про різні університети та академії Одеси, а також про професії, які можна отримати, переваги та особливості навчання та практики, місця роботи за професією, студентські гуртожитки, поза навчальне життя та багато іншої корисної та цікавої інформації про студентське життя.

Школярі отримали змогу поспілкуватися з керівництвом Університетів, інститутів, академій/факультетів, кафедр, представниками приймальних комісій а також ознайомитися з Правилами прийому на 2019 навчальний рік.

Під час зустрічей з деканами, співробітниками та студентами учасники мали можливість ознайомитися з історією та життям кожного окремого інституту/факультету, дізнатися про особливості освітнього процесу.

Також проведено лекції-екскурсії навчальними корпусами Університетів (ознайомлення з новим навчально-бібліотечним комплексом, аудиторним фондом, закладами харчування, спортивно-оздоровчими комплексами, культурно-просвітницьким центром, науково-технічною базою та побутово-житловими умовами студентів).IMG 1243IMG 1196IMG 1093IMG 1152IMG 1314IMG 1347

Read more

Середа, 06 Березень 2019

Привітання голови районної ради з Міжнародним жіночим днем – 8 Березня.

1520317651 295658_2 

 Шановні жінки Савранщини!

Сердечно вітаю вас із святом весни, ніжності та любові!

Від всієї душі бажаю вам здоров’я, кохання, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця оточуючих радістю і гармонією, будуть запорукою миру та злагоди, а ваша праця йде на користь обраній справі дає наснагу для здійснення всіх задумів!

Бажаю, щоб свято не обмежувалось одним днем, щоб щоденно кожна з Вас була тією жінкою, перед якою схиляють голову незалежно від статусу, рангу та віку. Мудреці кажуть: «Царство жінки – це царство ніжності, тонкості та терпіння», і завдання чоловіка – захистити його від усіх можливих життєвих негараздів.

Будьте коханими і щасливими!

 

З повагою,

голова Савранської районної ради                             Хапатнюковський О.В.

 

Read more

6 березня відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

За доброю традицією із святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.

Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

Саме тому, напередодні 8 Березня в Районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. Представниць прекрасної статі привітали зі святом голова районної ради Олександр Хапатнюковський, голова районної державної адміністрації Ярослава Жирун, селищний голова Сергій Дужій.

Олександр Вікторович висловив вдячність жінкам за їх мудрість, самовіддачу на роботі і вдома та побажав міцного здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя й віри в краще майбутнє.

Після офіційної частини учасники заходу переглянули святковий концерт за участю місцевих талантів. Доброзичлива атмосфера у залі, прекрасний концерт, вродливі жінки сприяли гарному настрою та позитивним емоціям.

IMG 1039IMG 1016IMG 0976

Read more

П'ятниця, 01 Березень 2019

28 лютого 2019 року відбулася чергова сесія районної ради

28 лютого 2019 року відбулася сесія районної ради. Пленарне засідання вів голова районної ради Олександр Хапатнюковський. В роботі сесії взяли участьголова районної державної адміністрації Ярослава Жирун,  заступник голови районної державної адміністрації Оксана Орел, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, селищний і сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Порядок денний

засідання XXVІІІ чергової сесії Савранської районної ради Одеської області VII скликання від 28 лютого 2019 року

Про діяльність виконавчих органів державної влади

на території Савранського району

 1. 1.Про стан законності на території  Савранського району Одеської області, вжиті прокуратурою заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Котовської місцевої прокуратури за 2018 рік.

Доповідач: Ковальчук Тетяна Володимирівна – заступник керівника Котовської місцевої прокуратури.

 1. 2.Звіт про результати діяльності  «Савранського бюро правової допомоги» Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги за 2018 рік.

Доповідач: Шавловська Олена Валеріївна – начальник відділу «Савранського бюро правової допомоги» Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 1. 3.Звіт про виконання рішення Савранської районної ради від 22.12.2017 року №252-VII «Про затвердження районної програми «Безоплатна правова допомога населенню в Савранському районі на 2018-2019 роки» за 2018 рік.

Доповідач: Шавловська Олена Валеріївна – начальник відділу «Савранського бюро правової допомоги» Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Про цільові районні програми

 1. 4.Про виконання рішення Савранської районної ради від 22 лютого 2018 року №261-VIІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Савранського району на 2018 рік».

Доповідач: Лісогурська Олена Констянтинівна – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації.

 1. 5.Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Савранського району на 2019 рік.

Доповідач: Лісогурська Олена Констянтинівна – начальник відділу економічного      розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку      Савранської районної державної адміністрації.

 1. 6.Про затвердження програми розвитку малого та середнього підприємництва в Савранському районі.

Доповідач: Лісогурська Олена Констянтинівна – начальник відділу економічного      розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку  Савранської районної державної адміністрації.

 1. 7.Про виконання рішення Савранської районної ради від 22 лютого 2018 року №271-VIІ «Про затвердження Програми зайнятості населення Савранського району на 2018-2020 роки» за 2018 рік. 

Доповідачі: Воробйова Людмила Іванівна – начальник управління соціального захисту   населення Савранської районної державної адміністрації; Цибулько Наталія Дмитрівна – директор Савранського районного центру зайнятості.

 1. 8.Про виконання рішення Савранської районної ради від 22 лютого 2018 року №272-VIІ «Про затвердження районної програми «Територіальна оборона» на 2018-2022 роки» за 2018 рік. 

 Доповідач: Майсос Микола Миколайович – головний спеціаліст з питань  запобігання та  виявлення корупції, взваємодії з правоохоронними органами та  оборонної роботи апарату Савранської районної державної адміністрації.

 1. 9.Про виконання рішення Савранської районної ради від 22 лютого 2018 року №268-VIІ «Про затвердження районної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки»за 2018 рік. 

Доповідач: Лісніченко Максим Михайлович- начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації.

 1. 10.Про виконання рішення Савранської районної ради від 26 квітня 2018 року №290-VIІ «Про затвердження Програми розвитку туризму Савранського району на 2018-2020 роки»за 2018 рік. 

Доповідач: Чумак Альбіна Олександрівна- головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі  управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації.

 1. 11.Про затвердження районної Програми «Архів-захист історичної пам'яті Савранщини на 2019-2021 роки».

Доповідачі: Салюк Тетяна Денисівна – начальник архівного відділу  Савранської районної  державної адміністрації; Шпитко Оксана Олексіївна – директор КП «Трудовий архів» в Савранському районі.

 1. 12.Про затвердження Програми підтримки місцевого самоврядування в Савранському районі на 2019-2020 роки.

Доповідач:  Якімова Альона Леонідівна – керуюча справами – юрист Савранської     районної ради.

Про бюджет та фінанси

 1. 13.Про виконання районного бюджету за 2018 рік..

Доповідач: Курочка Ганна Іванівна – начальник фінансового управління районної           державної адміністрації.

 1. 14.Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року №367-VII «Про районний бюджет Савранського району на 2019 рік».   

Доповідач: Курочка Ганна Іванівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Про  майно спільної власності територіальних громад сіл, селища району, управління яким здійснює Савранська районна рада

 1. 15.Про затвердження передавального акту комунального підприємства «Редакція газети «Сільські новини» Савранської районної ради.

Доповідач: Виходець Анна Сергіївна – головний редактор газети «Сільські новини».

 1. 16.Про надання згоди на безоплатну передачу майна з державної власності до комунальної власності територіальних громад сіл, селиша Савранського району.

Доповідач: Лісогурська Олена Констянтинівна – начальник відділу економічного     розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку  Савранської районної державної адміністрації.

 1. 17.Про надання згоди на безоплатне прийняття компютерної техніки зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Савранського району.

Доповідач: Олександров Олександр Олександрович- начальник управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації.

Інші питання, віднесені до компетенції Савранської районної ради

 1. 18.Про план роботи Савранської  районної ради на 2019 рік.

Доповідач:  Якімова Альона Леонідівна – керуюча справами – юрист Савранської районної ради.

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

 IMG 0410IMG 0405IMG 0425

Read more

26 лютого 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

26 лютого 2019 року в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло спільне засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно- фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку району та управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення, материнства і дитинства під головуванням Миколи Олексійовича Мудрого.

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Хапатнюковський,  Жирун Ярослава Борисівна - голова Савранської районної державної адміністрації, Ворончук Юлія Анатоліївна - керівник апарату Савранської районної державної адміністрації, Курочка Ганна Іванівна - начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації, Олександров Олександр Олександрович - начальник управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації, Воробйова Людмила Іванівна - начальник управління соціального захисту населення Савранської районної державної адміністрації, Малик Тетяна Дмитрівна - начальник сектору у справах сім’ї Савранської районної державної адміністрації, Ченчик Сергій Леонідович - начальник управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації, Побережець Валентина Петрівна - начальник служби у справах дітей Савранської районної державної адміністрації, Гуцол Галина Вікторівна - начальник сектору регіонального розвитку та архітектури Савранської районної державної адміністрації, Цибулько Таїсія Василівна - головний лікар КНП «Савранська районна центральна лікарня», Лещенко Валентина Борисівна - головний лікар КНП «Савранський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги», Яновська Людмила Арнольдівна - директор КП «Центр культури, дозвілля і туризму Савранського району», Орлов Олег Анаталійович - головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій Савранської районної державної адміністрації, Мотуляк Юрій Васильович - заступник військового комісара Савранського районного військового комісаріату, Лісогурська Олена Костянтинівна - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації, Чумак Альбіна Олександрівна - головний  спеціаліст економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації та депутати районної ради Базей М.М., Чумак Л.О., Мєлєцкій М.С., Коваленко М. В., Лісніченко Л.Б., Буманська О.О..

.

На порядок денний винесли наступні питання:

1.Про виконання районного бюджету Савранського району за 2018 рік.

Доповідач: Курочка Ганна Іванівна - начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації.

2. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 367-VII  «Про районний бюджет Савранського району на 2019 рік».

Доповідач: Курочка Ганна Іванівна - начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації.

3. Про надання згоди на безоплатне прийняття комп’ютерної техніки зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Савранського району.

Доповідач Олександров Олександр Олександрович - начальник управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної  адміністрації

4.Про виконання рішення Савранської районної ради від 22 лютого 2018 року № 272-VII  «Про затвердження програми «Територіальна оборона» на 2018-2022 роки» у 2018 році.

Доповідач: Мотуляк Юрій Васильович - заступник військового комісара Савранського районного військового комісаріату.

5. Про виконання рішення районної ради від 22.02.2018 року № 261-VII  «Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку Савранського району на 2018 рік.

Доповідач: Лісогурська Олена Костянтинівна - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації.

6. Про затвердження Програми соціально - економічного та культурного розвитку Савранського району на 2019 рік.

Доповідач: Лісогурська Олена Костянтинівна - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації.

7. Про затвердження Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Савранському районі на 2019-2021 роки.

Доповідач: Лісогурська Олена Костянтинівна - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації.

8. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності до комунальної власності територіальних громад сіл, селища Савранського району.

Доповідач: Лісогурська Олена Костянтинівна - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації.

9.Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування в Савранському районі на 2019-2020 роки.

Доповідач: Якімова Альона Леонідівна - керуючий справами-юрист Савранської районної державної адміністрації.

Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії Савранської районної ради.

IMG 0390IMG 0379IMG 0387

Read more

Календар новин

<< < Березень 2019 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31