Жовтень 2020

П'ятниця, 30 Жовтень 2020

Сьгодні колективу ДП «Савранський лісгосп» приставили нового директора.

Сьогодні, 30 жовтня 2020 року, відбулося представлення нового директора ДП «Савранський лісгосп» Олега Миколайовича Авдєєвича.

Голова районної ради Людмила Чумак привітала Олега Миколайовича з призначенням та побажала плідної праці на відповідальній посаді, а також віднайти спільне бачення з очолюваним колективом та розуміння й підтримку один одного в питанні розвитку лісового господарства.

IMG 6482IMG 6513

Read more

Середа, 28 Жовтень 2020

Привітання голови районної ради Людмили Чумак з День визволення України від фашистських загарбників.

 

59 1.png

Шановні ветерани, жителі Савранщини!

Сьогодні Україна відзначає День 

визволення України від фашистських загарбників,

присвячений остаточному вигнанню 

військ нацистської Німеччини 

та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

 Це велична подія для кожного, хто пишається славним минулим свого народу, любить рідну землю, шанує невмирущий подвиг солдатів-фронтовиків.

У цей знаменний для усіх жителів країни день ми вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося усім, хто ціною неймовірних зусиль відстояли свою землю, захистили свій народ від неволі й знищення. 
Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. 

Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.  Пам’ятаймо тих, хто загинув. Вклонімося тим, хто живий.

Тож, від щирого серця поздоровляю вас, шановні земляки, з річницею вигнання нацистських окупантів з України!  

Бажаю ветеранам війни та всім жителям Савранщини здоров'я, щастя, добробуту, тепла і затишку у власних родинах, миру та злагоди.

 

З шаною та повагою:

голова районної ради                         Л.О. Чумак

Read more

Середа, 21 Жовтень 2020

Голова районної ради Людмила Чумак, депутатський корпус та виконавчий апарат висловлюють найщиріші слова співчуття з приводу смерті Ліщенко Івана Кузьмича – директора Опорного навчального закладу – Савранського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –

Вічна-память

Колектив районної ради щиро співчуває рідним та близьким Івана Кузьмича з приводу непоправної втрати. Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток району важко переоцінити. Свідченням цього є його вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, навчання та виховання молодого покоління.

Передчасна смерть Івана Кузьмича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег, та вдячних учнів. Світла пам’ять про нього назавжди лишиться в наших серцях.

Просимо прийняти слова співчуття у цей скорботний час.   

Поділяємо Ваші біль та горе.

Вічна і світла пам’ять! 

Read more

Четвер, 15 Жовтень 2020

15 жовтня 2020 року відбулася сесія районної ради

15 жовтня 2020 року відбулася сесія районної ради. Пленарне засідання вела голова районної ради Людмила Чумак. В роботі сесії взяли участь  структурні підрозділи районної державної адміністрації, депутати районної ради та працівники виконавчого апарату районної ради.

Порядок денний

засідання XXХІХ позачергової сесії Савранської районної ради Одеської області VII скликання від 15 жовтня 2020 року

 1. 1.Про виконання районного бюджету Савранського району за 9 місяців 2020 року».
 2. Доповідач: Колеблюк Алла Федорівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації
 1. 2.Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Савранського району на 2020 рік».
 2. Доповідач: Колеблюк Алла Федорівна –  начальник  фінансового управління райдержадміністрації
 1. 3.Про надання згоди на безоплатне прийняття шкільного автобусу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Савранського району.  
 2. Доповідач: Усата Світлана Іванівна - начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
 1. 4.Про затвердження Порядку використання  шкільних автобусів.   
 2. Доповідач: Усата Світлана Іванівна - начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
 1. 5. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Савранський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Савранського району Одеської області на 2021 рік. 
 2. Доповідач: Лещенко Валентина Борисівна - головний лікар КНП «Савранський РЦ ПМСД»
 1. 6.Про створення комісії з вивчення технічного стану санітарного автомобіля.
 2. Доповідач: Кравець Олена Сергіївна – керуюча справами Савранської районної ради
 1. 7.Інші питання.

 В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

IMG 5310

IMG 5250IMG 5294

Read more

Вівторок, 13 Жовтень 2020

Вітання голови районної ради Л.О. Чумак з нагоди Дня захисника України!

unnamed 2

Шановні земляки, відважні сини українського народу!

Щиро вітаю вас із Днем захисника України!

14 жовтня вся Україна відзначає День захисника України, День козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. Ці дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються нашим народом.

Цей день  - знаменна подія для кожного, хто в той чи інший час віддав свої здоров’я, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Висловлюю  всім захисникам України  глибоку вдячність за мужність, звитягу та героїзм в ім’я  миру  і  майбутнього наступних поколінь. 

Від щирого серця вітаю ветеранів, військовослужбовців і всіх тих, хто кожного дня охороняє наш спокій і нашу рідну Україну.

Бажаю  вам,  вашим рідним та близьким міцного здоров’я, добра, щасливих і довгих літ.

Нехай завжди буде мирним небо над Україною! 

 

Голова районної ради                            Л.О. Чумак

 

Read more

12 жовтня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку району та управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл, селища району.

12 жовтня 2020 року в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку району та управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл, селища району під головуванням Михайла Валерійовича Коваленка.

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Людмила Чумак,  Колеблюк Алла Федорівна - начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації, Яновська  Людмила  Арнольдівна - директор КП «Центр культури, дозвілля і туризму», Лещенко Валентина Борисівна - головний лікар КНП «Савранський РЦ ПМСД»; Цибулько Таїсія Василівна головний лікар КНП «  Саврвньска ЦРЛ; Усата Світлана Іванівна - начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та депутати районної ради Базей М.М., Лісніченко Л.Б., Бондарчук В.В., Хапатнюковський О.В., Мєлєцкій М.С..

 На порядок денний винесли наступні питання:

Про виконання районного бюджету Савранського району за 9 місяців 2020 року».

 Доповідач: Колеблюк Алла Федорівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації

Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Савранського району на 2020 рік».

 Доповідач: Колеблюк Алла Федорівна –  начальник  фінансового управління райдержадміністрації

Про надання згоди на безоплатне прийняття шкільного автобусу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Савранського району.  

Про затвердження Порядку використання  шкільних автобусів.  

Доповідач: Усата Світлана Іванівна- начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Савранський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Савранського району Одеської області на 2021 рік.

 Доповідач: Лещенко Валентина Борисівна- головний лікар КНП «Савранський РЦ ПМСД»

Про розгляд рішення Одеської обласної ради щодо надання згоди  на прийняття  санітарних автомобілів зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Савранського району.  

Доповідач: Кравець Олена Сергіївна- керуюча справами районної ради.

 Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії Савранської районної ради.

 IMG 5243IMG 5247

Read more

П'ятниця, 09 Жовтень 2020

Привітання голови районної ради із Всесвітнім днем пошти

 

 unnamed 1 copy

Шановні працівники поштового зв'язку! 

З нагоди професійного свята вітаю з Всесвітнім днем пошти всіх представників цієї галузі. 

Всесвітній день пошти – подія, яка радісно відгукується у серці кожного поштовика. В цей день у різних куточках Земної кулі віддають шану цій благородній професії, засвідчуючи ту важливу роль, яку вона відіграє для суспільства. Маючи широку мережу відділень, пошта залишається найбільш  доступним засобом зв’язку для різних верств населення. 

Сьогодні для багатьох людей, особливо похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще. Скорочуючи відстані між людьми, вони несуть радість спілкування, сприяють об'єднанню людських сердець і доль. Ваша невтомна праця забезпечує зв'язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку.

Прийміть щиру вдячність за щоденну працю, терпіння і наполегливість у роботі, за те, що прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє простір. 

Бажаю всім поштовикам, щоб завжди за свою суспільно необхідну працю, Ви одержували лише щиру вдячність від людей. Нехай же і надалі Вам завжди вистачає сил і снаги, терпіння і творчої наснаги, витривалості і успіхів на роботі, затишку і благополуччя в родинному колі. Гарного Вам настрою та міцного здоров'я.

 

З повагою,

Голова районної ради                                    Л.О. Чумак

 

Read more

Четвер, 08 Жовтень 2020

Привітання голови районної ради з Днем юриста

z-dnem-yurista-1-600x400

Шановні юристи!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята!

Високий фаховий рівень, знання, досвід, відданість справі і мудрість  юристів сприяють реалізації верховенства права. Керуватися в роботі Законом – найпростіший і водночас найскладніший спосіб бути справжнім юристом.  Лише щоденна праця, яку Ви маєте виконувати чесно і безкомпромісно, здатна підняти рівень правової культури суспільства, посилити соціальний захист наших громадян.

Тож нехай принциповість, професіоналізм, вірність ідеалам Правди і Справедливості, відповідальність за долю кожної людини будуть Вашими вічними й незаперечними заповідями.  

Від щирого серця бажаємо Вам на цьому шляху професійних успіхів, натхнення, плідних і цікавих дискусій, міцного здоров’я, благополуччя, щастя та життєвих гараздів!

 

 

Голова районної ради                                    Л.О. Чумак

Read more

П'ятниця, 02 Жовтень 2020

Урочистості до Дня працівників освіти

Вже традиційно на початку жовтня працівники освіти відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди напередодні Дня працівника освіти та Всесвітнього Дня вчителя, 2 жовтня 2020 року, в Савранській школі відбулися урочисті заходи.

У заходах взяли участь голова районної ради Людмила Чумак, депутат Одеської обласної ради Анатолій Артеменко, голова районної державної адміністрації Сергій Степаненко, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Каушан, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Усата та керуючий справами апарату районної ради Олена Кравець.

Свято розпочалось яскравою, танцювальною композицією вихованців Савранської школи, яка супроводжувалась бурхливими оплесками. Впродовж заходу свої музичні виступи дарували вчителям та присутнім учні.

Очільники району привітали педагогів з професійним святом, подякували за сумлінну працю та нагородили кращих працівників освітньої галузі Почесними Грамотами Одеської обласної ради, районної ради, районної державної адміністрації та відділу освіти.

IMG 6404IMG 6334IMG 6331IMG 6361IMG 6376

Read more

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЮДМИЛИ ЧУМАК З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

image

Шановні освітяни!!!

Від імені депутатів Савранської районної ради та себе  особисто, щиро вітаю Вас з професійним  святом.

 

Сьогодні ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові.

Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми, схиляємо голови перед мудрістю освітянина – вчителями навчально - виховних закладів, вихователями – дошкільних закладів, викладачами та майстрами – дитячої музичної школи, спортивної школи «Олімп» та Північного центру професійної освіти, творчими працівниками Будинку творчості школярів, зусиллями яких  твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите наших дітей пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнена, що Ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Щиросердно бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів.

Мудрість і терпіння допомагають Вам долати життєві перешкоди.

Нехай Вашими зусиллями утверджується в нашому суспільстві злагода, міцніють надії на краще життя, віра в добрий мирний завтрашній день України.   

 

З глибокою повагою,

Голова районної ради                            Л.О. Чумак

Read more

Календар новин

<< < Жовтень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31