Лютий 2018

Середа, 28 Лютий 2018

27 лютого проведено виїзний прийом громадян в Концебівській сільській раді

Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради 27 лютого 2018 року голова районної ради Олександр Хапатнюковський за участі сільського голови Олександра Тітієвського провів особистий прийом громадян в с.Концеба. На прийом звернулося жителі села Концеба з питаннями, що стосувалися соціального захисту та пенсійного забезпечення, функціонування закладів соціальної сфери села, врегулювання земельних відносин тощо.

  Значну увагу Олександр Вікторович приділив питанням функціонування сільських закладів культури, дитячого садочка та амбулаторії, які постійно знаходяться у полі зору сільського голови, депутатів сільської ради та сільських спонсорів. Відвідуючи Концебівський НВК, голова районної ради високо оцінив спільну роботу сільської ради та громади по забезпеченню належного стану закладу, де на сьогодні вихованці мають все необхідне.

     За планом проведення реформування системи охорони здоров’я ключову роль мають відігравати заклади надання первинної медико-санітарної допомоги, які, особливо у сільській місцевості, є першою та єдиною інстанцією, до яких звертаються люди за допомогою. В Концебівському ФАПі на сьогодні є все необхідне для надання первинної невідкладної допомоги.

  Під час особистого прийому голова районної ради  разом з працівниками сільської ради, закладів соціальної сфери села обговорили багато інших питань перспектив розвитку сільської території.

P1360983P1360992P1360985

Read more

27 лютого проведено виїзний прийом громадян в Байбузівській сільській раді

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить голова районної ради. Така форма роботи дає змогу не тільки наблизитись до людей, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади, які найбільше турбують громадян. Черговий виїзний прийом голова районної ради Олександр Хапатнюковський провів 27 лютого цього року на території Байбузівської сільської ради.

Прийом відбувся за участю Сергія Будика - Байбузівського сільського голови. 

У ході спілкування до голови районної ради зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.

Цього ж дня Олександр Вікторович відвідав Байбузівський ДНЗ, ФАП, будинок культури та школу.

Ознайомившись з перших уст з негараздами місцевих громад і зробивши чимало нотаток у своєму блокноті, Олександр Вікторович взяв на особистий контроль найболючіші питання і пообіцяв сільському голові Сергію Сергійовичу в міру можливості допомогти у їх вирішенні.

P1360959P1360928P1360932P1360940P1360972

Read more

Четвер, 22 Лютий 2018

22 лютого 2018 року відбулася чергова сесія районної ради

22 лютого 2018 року відбулася сесія районної ради.  Пленарне засідання вів голова районної ради Олександр Хапатнюковський. В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Свічинський, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Орел, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, селищний і сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Порядок денний

засідання XX чергової сесії Савранської районної ради Одеської області VII скликання від 22 лютого 2018 року

 

Про інформацію Савранської районної виборчої комісії по виборах депутатів Савранської районної ради VII скликання.

Доповідач: Півторак Марія Юріївна – голова Савранської районної виборчої комісії.

Звіт про результати діяльності Котовської місцевої прокуратури на території Савранського району протягом 2017 року.

Доповідач: Ковальчук Тетяна Володимирівна – заступник керівника Котовської місцевої прокуратури.

Про виконання районного бюджету Савранського району за 2017 рік.

Доповідач: Курочка Ганна Іванівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року   № 226 -VІІ « Про районний бюджет Савранського району на 2018 рік».

Доповідач: Курочка Ганна Іванівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

Про звіт голови Савранської районної державної адміністрації з питань виконання делегованих районною радою повноважень.

Доповідач: Свічинський Віталій Сергійович – голова Савранської районної державної адміністрації.

Про виконання рішення районної ради від  17.02.2017р. № 141-VІІ «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Савранського району на 2017 рік».

Доповідач: Лісогурська Олена Констянтинівна – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської РДА.

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Савранського району на 2018 рік.

Доповідач: Лісогурська Олена Констянтинівна – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської РДА.

Про  виконання  рішення  районної ради від 02.11.2012 р. №202- VІ Програма «Підтримка індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2013-2017 роки.

Доповідачі: Гуцол Галина Вікторівна – завідувач сектором містобудування та архітектури  Савранської районної державної адміністрації;

Глембовський  Микола Миколайович- директор Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Одеської обласної ради.

Про затвердження районної  Програми з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018-2020 роки.

Доповідачі: Гуцол Галина Вікторівна – завідувач сектором містобудування та архітектури  Савранської районної державної адміністрації;

Глембовський  Микола Миколайович- директор Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Одеської обласної ради.

Про затвердження передавального акту комунального  закладу   охорони  здоров’я  « Савранський  районний   центр  первинної  медико- санітарної   допомоги»

Доповідач:  Лещенко Валентина Борисівна- т. в.о. головного лікаря РЦ ПМСД.

 

Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Савранський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідач: Лещенко Валентина Борисівна- т. в.о. головного лікаря РЦ ПМСД.

Про виконання районної комплексної Програми «Здоров’я» на 2014-2018 роки за 2017 рік.

Доповідачі: Слободяник Янина Броніславівна-головний бухгалтер Савранської ЦРЛ;  

Черноволюк Алла Станіславівна- юрист Савранської ЦРЛ.

Про делегування кандидатів від Савранського району до складу Госпітальної ради госпітального округу № 6 Одеської області.

Доповідач: Черноволюк Алла Станіславівна- юрист Савранської ЦРЛ

Про хід виконання у 2017 році заходів районної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа на 2017-2019 роки.

Доповідач: Побережець Валентина Петрівна- начальник служби у справах дітей Савранської районної державної адміністрації.

Про затвердження районної програми національно- патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки.

Доповідач: Лісніченко Максим  Михайлович- начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації.

Про внесення змін до рішення сесії Савранської районної ради від 16.06.2017 року № 188- VII «Районна програма функціонування єдиної приймальні з питань соціального захисту сімей з дітьми та інших соціально незахищених категорій населення на 2017-2018 роки

Доповідач: Воробйова Людмила Іванівна-начальник управління соціального захисту населення Савранської районної державної адміністрації.

Про виконання рішення районної ради від 04 вересня 2013 року № 278-VI «Про затвердження Програми зайнятості населення Савранського району на період до 2017 року».

Доповідачі: Воробйова Людмила Іванівна-начальник управління соціального         захисту населення Савранської районної державної адміністрації.

Цибулько Наталія Дмитрівна - директор Савранського районного центру зайнятості.

Про затвердження Програми зайнятості населення Савранського району на 2018-2020 роки.

Доповідачі: Воробйова Людмила Іванівна-начальник управління соціального      

захисту населення Савранської районної державної адміністрації.

Цибулько Наталія Дмитрівна- директор Савранського районного центру зайнятості.

Про затвердження  районної програми «Територіальна оборона» на 2018-2022 роки.

Доповідач: Майсос Микола Миколайович – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату районної державної адміністрації.

Про план роботи Савранської районної ради на 2018 рік.

Доповідач: Хапатнюковський Олександр Вікторович - голова Савранської районної  ради.

 

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради подякував депутатам за плідну активну працю при підготовці  і проведенні сесії.

IMG 8350IMG 8309IMG 8319IMG 8293

Read more

20 лютого 2018 відбулося засідання комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення, материнства і дитинства

20 лютого 2018 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання   постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури,молоді та спорту, соціального захисту населення, материнства і дитинства під головуванням Миколи Олексійовича Мудрого.

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Хапатнюковський Лещенко Валентина Борисівна - т.в.о. головного лікаря РЦ  ПМСД,  Слободяник Янина Броніславівна - гол. бухгалтер Савранської ЦРЛ,   Черноволюк Алла Станіславівна - юрист Савранської ЦРЛ,  Воробйова Людмила Іванівна - начальник управління соціального захисту населення Савранської районної державної адміністрації, Лісніченко Максим Михайлович - начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації, Побережець Валентина Петрівна -начальник служби у справах дітей  Савранської районної державної адміністрації, Лісогурська Олена Костянтинівна - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації, Цибулько Наталія Вікторівна- директор Савранського районного центру зайнятості та депутати районної ради Буманська О.О.,  Мєлєцкій М.С.

На порядок денний винесли наступні питання:

 1. 1.Про затвердження передавального акту комунального  закладу   охорони  здоров’я  « Савранський  районний   центр  первинної  медико- санітарної   допомоги»

Доповідач:  Лещенко Валентина Борисівна - т.в.о. головного лікаря РЦ ПМСД

 1. 2.Про  затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Савранський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 Доповідач: Лещенко Валентина Борисівна - т.в.о. головного лікаря РЦ ПМСД

 1. 3.Про виконання районної комплексної Програми «Здоров’я» на 2014-2018 роки за 2017 рік.

Доповідачі: Слободяник Янина Броніславівн - гол. бухгалтер 

Черноволюк Алла Станіславівна - юрист Савранської ЦРЛ

 1. 4.Про делегування кандидатів від Савранського району до складу Госпітальної ради госпітального округу № 6 Одеської області

Доповідач: Цибулько Таїсія Василівна - т.в.о. головного лікаря Савранської ЦРЛ

 1. 5.Про хід виконання у 2017 році заходів районної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа на 2017-2019 роки.

Доповідач: Побережець Валентина Петрівна - начальник служби у справах дітей Савранської районної державної адміністрації

 1. 6.Про затвердження районної програми національно - патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки.

 Доповідач: Лісніченко Максим  Михайлович - начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації

 1. 7.Про внесення змін до рішення сесії Савранської районної ради від 16.06.2017 року № 188- VII «Районна програма функціонування єдиної приймальні з питань соціального захисту сімей з дітьми та інших соціально незахищених категорій населення на 2017-2018 роки.

Доповідач: Воробйова Людмила Іванівна - начальник управління соціального захисту населення Савранської районної державної адміністрації

 1. 8.Про виконання рішення районної ради від 04 вересня 2013 року № 278-VI «Про затвердження Програми зайнятості населення Савранського району на період до 2017 року».

Доповідач: Воробйова Людмила Іванівна - начальник управління соціального захисту населення Савранської районної державної адміністрації

 1. 9.Про затвердження Програми зайнятості населення Савранського району на 2018-2020 роки.

Доповідач: Воробйова Людмила Іванівна - начальник управління соціального захисту населення Савранської районної державної адміністрації

Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій та пропозицій.

IMG 8289IMG 8259IMG 8256 

Read more

П'ятниця, 16 Лютий 2018

16 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку району та управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл, селища району

16 лютого 2018 р. в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку району та управлінням майном спільної власності територіальних громад сіл, селища району під головуванням Олега Юрійовича Грубання.

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Хапатнюковський,  Курочка Ганна Іванівна - начальник фінансового  управління   РДА, Ворончук Юлія Анатоліївна - керівник апарату Савранської районної державної адміністрації, Лещенко Валентина Борисівна - т.в.о. головного лікаря КЗОЗ Савранський РЦ ПМСД , Лісогурська Олена Костянтинівна - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації, Олександров Олександр Олександрович - начальник управління освіти, молоді та спорту Савранської районної державної адміністрації,  Цибулько Таїсія Василівна – в.о. головного лікаря Савранської ЦРЛ, Воробйова Людмила Іванівна - начальник управління соціального захисту Савранської  районної державної адміністрації, Брицька Надія Олександрівна - директор територіального центру соціального обслуговування населення, Малик Тетяна Дмитрівна - директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Чемеринська Людмила Арнольдівна - в.о. начальника відділу культури Савранської районної державної адміністрації, Майсос Микола Миколайович - головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Савранської районної державної адміністрації, Гуцол Галина Вікторівна - завідуючий сектору містобудування та архітектури Савранської районної державної адміністрації, Слободяник Янина Броніславівна - головний бухгалтер Савранської ЦРЛ, Бондар Людмила Іванівна - головний бухгалтер ЦПМСД, Орлов Олег Анатолійович - головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій Савранської районної державної адміністрації, Черняк Олег Іванович - начальник відділу з питань управління персоналом Савранської районної державної адміністрації, Побережець Валентина  Петрівна - начальник служби у справах дітей Савранської районної державної адміністрації, Ченчик Сергій Леонідович - начальник управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації, Салюк Тетяна Дмитрівна - начальник  архівного відділу Савранської районної державної адміністрації та депутати районної ради Коваленко М.В., Базей М.М., Лісніченко Л.Б., Чумак Л.О., Бондарчук В.В..

 На порядок денний винесли наступні питання:

 1.Про виконання районного бюджету Савранського району за 2017 рік

Доповідач: Курочка Ганна  Іванівна - начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації

 1. 2.Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради «Про районний бюджет Савранського району на 2018 рік» від 22.12.2017 року № 226»

Доповідач: Курочка Ганна  Іванівна - начальник фінансового управління Савранської районної державної адміністрації

 1. 3.Виконання рішення районної ради від 17.02.2017 року №141-VII«Про затвердження  Програми соціально – економічного та культурного розвитку Савранського району на  2017 рік»

Доповідач: Лісогурська Олена Костянтинівна - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації

 1. 4.Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Савранського району на 2018 рік.

Доповідач: Лісогурська Олена Костянтинівна - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового та економічного розвитку Савранської районної державної адміністрації

 1. 5.Про затвердження районної програми «Територіальна оборона» на 2018-2022 роки.

Доповідач: Майсос Микола Миколайович - головний спеціаліст з

питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату  Савранської районної державної адміністрації

 1. 6.Про виконання рішення районної ради від 02.11. 2012 року № 202-VI «Про затвердження Програми з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2013-2017 роки»

Доповідач: Гуцол Галина Вікторівна - завідуючий сектору містобудування та архітектури Савранської районної державної адміністрації

 1. 7.Про затвердження районної програми з підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018-2020 роки

Доповідач: Гуцол Галина Вікторівна - завідуючий сектору містобудування та архітектури Савранської районної державної адміністрації

Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії Савранської районної ради.

IMG 8251IMG 8248IMG 8245 

Read more

Четвер, 15 Лютий 2018

В Україні 15 лютого вшановують учасників бойових дій на території інших держав.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено згідно з Указом Президента від 11 лютого 2004 року.

Після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав.

Після здобуття Україною незалежності українські військові фахівці стали учасниками багатьох миротворчих місій. За даними Міністерства оборони України, з 1992 року в міжнародних миротворчих операціях взяли участь майже 40 тисяч військовослужбовців.

Нині у складні для країни часи воїни-афганці проявили героїзм і мужність на Донбасі, де у боях з окупантами загинуло понад 200 воїнів. Загалом у зоні АТО воювали і воюють близько 12 тисяч воїнів-афганців.

У  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15 лютого) в центральному парку селища Саврансь відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника «Полеглим синам Савранщини». На урочистостях були присутні голова районної ради Олександр Хапатнюковський,  голови райдержадміністрації Віталій Свічинський, голова селищної ради Сергій Дужій, представники районної організації воїнів-інтернаціоналістів, районних організацій та підприємств, ЗМІ району, жителі селища.

IMG 8165IMG 8171IMG 8201

Read more

15 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку

15 лютого 2018 року в ході підготовки до проведення наступної сесії районної ради пройшло засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку під головуванням Олександра Юрійовича Бринзі.

В засіданні комісії взяли участь голова районної ради Олександр Хапатнюковський,Свічинський  В.С. - голова Савранської районної державної адміністрації, Ковальчук Т.В. -  заступник керівника Котовської місцевої прокуратури, радник юстиції та депутати районної ради Кукурузяк О.О., Герасименко В.В., Мєлєцкій М.С...

  На порядок денний винесли наступні питання:

 1. 1.Звіт про результати діяльності Котовської місцевої прокуратури на території Савранського району протягом 2017 року

Доповідач: Ковальчук Тетяна Володимирівна - заступник керівника

Котовської місцевої прокуратури, радник юстиції

 1. 2.Про звіт голови Савранської районної державної адміністрації з питань виконання делегованих районною радою повноважень за період з вересня 2016 року по вересень 2017 року.

Доповідач: Свічинський Віталій Сергійович - голова Савранської районної державної адміністрації

 1. 3.Про припинення повноваження депутата Савранської районної ради Українського Володимира Анатолійовича

Доповідач: Бринза Олександр Юрійович - голова постійної комісії

 1. 4.Про план роботи  Савранської районної ради на 2018 рік

Доповідач: Хапатнюковський Олександр  Вікторович - голова Савранської районної ради

Після обговорення всіх питань постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії Савран ської районної ради.

 IMG 8153IMG 8145IMG 8152

Read more

Г Р А Ф І К особистого прийому громадян головою районної ради на 1-й квартал 2018 року

Картинки по запросу картинка оголошення

 

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян за місцем їх проживання

 головою  районної ради на 1-й квартал  2018 року

 

Назва сільської ради

Населений пункт де відбудеться прийом

Дата та час прийому

Байбузівська сільська

рада

с.Байбузівка

Вівторок 27.02.2018

10:00

Концебівська сільська

рада

с. Концеба

Вівторок 27.02.2018

12:00

Осичківська сільська

рада

с. Осички

Середа 28.02.2018

10:00

Кам’янська сільська

рада

с.Кам’яне

Середа 28.02.2018

13:00

Вільшанська сільська

рада

с. Вільшанка

Вівторок 13.03.2018

10:00

Дубинівська сільська

рада

 

с. Дубинове

с. Слюсарево

Вівторок 13.03.2018

12:00

13:30

Неділківська сільська

рада

с. Неділкове

Середа 14.03.2018

10:00

Капустянська сільська

рада

с. Капустянка

Середа 14.03.2018

12:00

Полянецька сільська

рада

 

с. Полянецьке

с. Глибочок

Вівторок 20.03.2018

10:00

12:30

Бакшанська сільська

рада

 

с. Бакша

с. Йосипівка

Середа 21.03.2018

10:00

12:00

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ 13 лютого 2018 року № 7 - Р/2018 Про затвердження графіку проведення виїзних прийомів головою районної ради на 1-й квартал 2018 року

 

Read more

Полянецького НВК CoFundEd «Біомолекула»

14 лютого 2018 року в приміщені Полянецького НВК відбулися урочисті заходи з нагоди реалізації освітнього проекту  на платформі CoFundEd «Біомолекула». В цей день до Полянецького НВК завітали голова районної ради Олександр Хапатнюковський, голова районної державної адміністрації Віталій Свічинський, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Орел, начальник управління освіти, молоді і спорту Олександр  Олександров та Полянецький сільський голова Володимир Денисюк.

Керівництво району привітало учителів та дітей з реалізацією такого вагомого проекту, який дасть змогу учням проводити дослідження на найсучаснішому обладнані. Також було зауважено, що на цьому не потрібно спинятися, а працювати над іншими цікавими проектами і втілювати їх в життя.

IMG 8129IMG 8127IMG 8108

Read more

90-річниця з дня народження жительки села Полянецьке Тещук Є.Й.

14 лютого 2018 року до жительки села Полянецьке Тещук Євдокії Йосипівни завітали поважні гості, голова районної ради Олександр Хапатнюковський, голова районної державної адміністрації Віталій Свічинський, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Орел, голова районної ради ветеранів Микола Бадюл та Полянецький сільський голова Володимир Денисюк.

Зі словами вдячності та пошани звернулись до Євдокії Йосипівни та вручили їй подарунки, квіти та подяку за активну громадську позицію та з нагоди 90-річниці з дня народження. Роки Вашої наполегливої праці стали запорукою глибокої поваги та шани. Нехай і надалі Ваш шлях буде щедрий здоров’ям, добром та батьківським щастям.

IMG 8096IMG 8088

Read more

Календар новин

<< < Лютий 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28