Голова районної ради Людмила Чумак взяла участь у позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Савранської райдержадміністрації

30 січня 2020 року голова районної ради Людмила Чумак взяла участь у позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

На порядок денний винесли питання «Про недопущення занесення та поширення на території Савранського району випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом 2019-nCoV.»

Новий коронавірус 2019 року - це вірус, що належить до родини коронавірусів, вперше виявлений у м. Ухань (Китай) та ідентифікований як причина спалаху респіраторних захворювань. Механізм зараження, шляхи та фактори передачі інфекції, спричиненої 2019-nCoV - можлива передача вірусу від тварини до людини контактним шляхом та при вживанні сирих або недостатньо термічно оброблених м’ясних продуктів, передача вірусу від людини до людини можлива крапельним шляхом.

З метою недопущення занесення та поширення на території Савранського району випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом 2019-nCoV, за результатами обговорення комісія

ВИРІШИЛА:

1. Головному лікарю КНП «Савранський районний центр первинної медико санітарної допомоги Лещенко В.Б.:

1.1. Проводити щоденний моніторинг хворих з підозрою на ГРВІ.

 1.2. Всі виявлені випадки ГРЗ та ГРВІ з лихоманкою та признаками дихальної недостатності скеровувати до стаціонару КНП «Савранська ЦРЛ».

1.3. Забезпечити масками або респіраторами всіх медпрацівників КНП «Савранський РЦ ПМСД» з урахуванням терміну його використання (1 респіратор х 1 працівник на 8 годин роботи).

1.4. Забезпечити резерв медикаментів для надання невідкладної допомоги та симптоматичного лікування.

 2. Головному лікарю КНП «Савранська центральна районна лікарня» Цибулько Т.В.:

2.1. Інформувати Савранське лабораторне відділення ВП Любашівського МРВ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України стосовно виявлення осіб, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV.

Термін – негайно

2.2. Перевірити готовність приміщень для тимчасової ізоляції осіб, що відповідають визначенню випадку 2019-nCoV.

Термін – негайно

2.3. Встановити  медичне спостереження за контактними особами.

Термін – 10 календарних днів

2.4. Забезпечити резерв медикаментів для надання невідкладної допомоги та симптоматичного лікування.

2.4. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення з висвітленням в районній газеті «Сільські новини» інформацію про захворювання на коронавірусну інфекцію.

 3. Начальнику управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександрову О.О.:

3.1. Забезпечити щоденний ранковий огляд дітей з метою недопущення заносу та розповсюдження захворюваності у підпорядкованих закладах.

Термін – постійно

3.2. Проводити систематичну роботу з педагогічним персоналом щодо контролю за станом здоров’я дітей та порядку дій (інформування батьків)  у разі виявлення ознак ГРЗ та ГРВІ.

      Термін – постійно        

3.3. Посилити санітарно-гігієнічний та протиепідемічний режими в навчально-виховних закладах (вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, провітрювання та ін.).

3.4. Вводити карантинні заходи (закриття) для класу, групи, зміни на термін не менш як 7 днів, при відсутності 20% від загальної кількості учнів з причини захворюваності на грип та ГРВІ.

 4. Керівникам всіх підприємств, організацій та установ району:

4.1. Забезпечити співробітників засобами індивідуального захисту, антисептиками та дезінфектантами.

4.2. Провести поточну дезінфекцію в місцях масового перебування людей (автовокзал, ринок, навчальні заклади, заклади культури).

5. Керівникам аптечних мереж забезпечити відповідно заявки головного лікаря КНП «Савранська ЦРЛ»:

5.1. Асортимент лікувальних та профілактичних препаратів проти грипу та нового коронавірусу.

5.2. Засоби індивідуального захисту, а саме маски та респіратори.  

6. Савранському лабораторному відділенню ВП Любашівського МРВ лабораторних досліджень ДУ «Одеський ОЛЦ МОЗ України у випадку виявлення хворого або підозрілого на коронавірус 2019-nCoV створити епідеміологічну (дезінфекційну) бригаду Савранського району для локалізації вогнищ, спричинених коронавірусом 2019-nCoV.

7. Головному спеціалісту з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Майсосу М.М. підготовити проєкт розпорядження голови Савранської районної державної адміністрації про виділення коштів матеріального резерву на закупівлю респіраторів для працівників груп ризику на суму 10 000 (десять тисяч) грн.

IMG 4869IMG 4865

Календар новин

<< < Березень 2021 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31