Вівторок, 23 Червень 2020

Допомога депутата районної ради Ружицького Ю.М. Осичківському дитячому садочку

Депутат районної ради Ружицький Ю.М..  надав спонсорську допомогу Осичківському дитячому садочку.

Висловлюємо слова вдячності Юрію Миколайовичу  за надану спонсорську допомогу.

Read more

Привітання голови районної ради із Днем державної служби

 unnamed copy

Шановні державні службовці Савранщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби! 
Державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності і професіоналізму. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність, не тільки нашого району, а й країни в цілому. Саме високопрофесійна державна служба здатна забезпечити розумно організоване, демократичне, правове та результативне державне управління. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, єдиного прагнення забезпечити дотримання прав і свобод громадян, чесно і самовіддано служити українському народові.

Від усього депутатського корпусу районної ради, бажаю всім державним службовцям нашого району, успіхів, наснаги, мудрості, витримки та непохитності у важливій справі служіння державі та закону.

У цей святковий день, хочу побажати Вам міцного здоров`я, творчого натхнення у нелегкій та відповідальній роботі, плідних і реальних здобутків, високої професійної майстерності, подальшої плідної праці на ниві служіння народу та нових звершень у роботі!

 

З повагою

Голова районної  ради                                       Людмила Чумак

 

Read more

Календар новин

<< < Червень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30