П'ятниця, 19 Червень 2020

Привітання голови районної ради Людмили Чумак з Днем медичного працівника.

f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c48800-wide-big

Дорогі медичні працівники!

З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Земний уклін Вам! Вірю, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

 

З повагою,

Голова районної ради                                Людмила Чумак                                                            

Read more

Привітання голови районної ради Людмили Чумак з Днем фермера.

 privitannya-z-dnem-fermera

Шановні працівники фермерських господарств Савранщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня фермера!

З почуттям глибокої поваги і шани прийміть від депутатського корпусу районної ради та від мене особисто щирі вітання з професійним святом – Днем фермера. 

У всі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена праця сільгоспвиробників була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Нині селяни мають можливість працювати на своїй землі, створювати підприємницькі структури, вільно розпоряджатися плодами своєї праці. Їхні працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі – мир і спокій.
Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, злагоди, миру і добробуту, нових трудових звершень і оптимізму.

Нехай і в подальшому колосяться щедрими урожаями ваші ниви, нехай втілюються в життя ваші плани, замисли і надії на радість вашим родинам, на благо розквіту і покращенню добробуту українського народу.

 

З великою шаною та повагою

Голова районної ради                                     Людмила Чумак

Read more

Допомога депутата районної ради Паламарчука О.М. КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» .

Депутат районної ради Паламарчук О.М.  надав спонсорську допомогу КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Савранського району Одеської області.

Висловлюємо слова вдячності Паламарчуку О.М.   за надану спонсорську допомогу.

Read more

Календар новин

<< < Червень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30