Середа, 29 Квітень 2020

Привітання голови районної ради Людмили Чумак з 1 Травня!

 unnamed

Шановні жителі району!

Прийміть найщиріші вітання зі святом весни і праці – 1 Травня!

Мирна праця – це величезна цінність, що гарантує стабільність й порозуміння в суспільстві, забезпечує процвітання та добробут нашої країни.

Славна історія Савранщини, її традиції, яскраво свідчать, що жителі району можуть і люблять сумлінно працювати, вкладають свої сили й талант в розбудову рідного краю.

Чесна добросовісна праця - основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці заслуговує найщирішої шани та захоплення.
Майбутнє нашого району, його соціальний і економічний розвиток залежать сьогодні від кожного з нас. І вирішити проблеми ми зможемо лише за допомогою повсякденної, ефективної праці та самовіддачі.
Бажаю вам, вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров'я, щастя і благополуччя. Успіху, радості, натхнення і сил вам для здійснення всіх планів і починань. Нехай гарний весняний настрій супроводжує вас протягом всього року! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях.

 

 

З повагою

Голова районної ради                     Л.О. Чумак

Read more

У Слюсарові привітали “Матір-героїню”

28 квітня 2020 року голова районної ради Людмила Чумак та заступник голови районної державної адміністрації Євгеній Кравець вручила посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати – героїня» жительці села Слюсарове Денесюк Світлані Андріївні, матері шести дітей.

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їхнього всебічного  розвитку Світлані Андріївні присвоєно це почесне звання. Людмила Чумак привітала жінку з важливою в її житті подією, адже звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання її материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку вона вкладала у своїх дітей. Людмила Олексіївна висловила матері-героїні щирі слова вдячності, побажала міцного здоров’я, злагоди, благополуччя й родинного тепла.

1111112222

Read more

Календар новин

<< < Квітень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30