Квітень 2020

Середа, 29 Квітень 2020

Привітання голови районної ради Людмили Чумак з 1 Травня!

 unnamed

Шановні жителі району!

Прийміть найщиріші вітання зі святом весни і праці – 1 Травня!

Мирна праця – це величезна цінність, що гарантує стабільність й порозуміння в суспільстві, забезпечує процвітання та добробут нашої країни.

Славна історія Савранщини, її традиції, яскраво свідчать, що жителі району можуть і люблять сумлінно працювати, вкладають свої сили й талант в розбудову рідного краю.

Чесна добросовісна праця - основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці заслуговує найщирішої шани та захоплення.
Майбутнє нашого району, його соціальний і економічний розвиток залежать сьогодні від кожного з нас. І вирішити проблеми ми зможемо лише за допомогою повсякденної, ефективної праці та самовіддачі.
Бажаю вам, вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров'я, щастя і благополуччя. Успіху, радості, натхнення і сил вам для здійснення всіх планів і починань. Нехай гарний весняний настрій супроводжує вас протягом всього року! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях.

 

 

З повагою

Голова районної ради                     Л.О. Чумак

Read more

У Слюсарові привітали “Матір-героїню”

28 квітня 2020 року голова районної ради Людмила Чумак та заступник голови районної державної адміністрації Євгеній Кравець вручила посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати – героїня» жительці села Слюсарове Денесюк Світлані Андріївні, матері шести дітей.

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їхнього всебічного  розвитку Світлані Андріївні присвоєно це почесне звання. Людмила Чумак привітала жінку з важливою в її житті подією, адже звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання її материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку вона вкладала у своїх дітей. Людмила Олексіївна висловила матері-героїні щирі слова вдячності, побажала міцного здоров’я, злагоди, благополуччя й родинного тепла.

1111112222

Read more

Середа, 22 Квітень 2020

Оплата онлайн за спожиту електроенергію

logo1


Завдяки електроенергії ви не відчуєте себе одинокими

навіть у самоізоляції!

Звернення Одеської обласної енергопостачальної компанії ТОВ «ООЕК» до населення та підприємців Одеси та Одеської області.

 Шановні клієнти ТОВ «ООЕК»!

Вам відкрито доступ до усього світу. Безліч корисних речей доступно вам дистанційно, бо ми закуповуємо для вас електроенергію наперед.

Спілкуйтесь з близькими, підтримуйте один одного, та будь ласка, вчасно сплачуйте за рахунком! Пам’ятайте, що це дуже важливо саме у зараз.

Закликаємо вас провести реєстрацію на офіційному сайті ТОВ «ООЕК» https://ooek.od.ua/reg/

Після реєстрації у особистому кабінеті ТОВ «ООЕК» ви можете, не виходячи з дому:

  • отримати інформацію про стан розрахунків,
  • отримати рахунок до сплати за закритий період споживання,
  • без комісії чи додаткових витрат здійснити оплату за спожиту електроенергію,
  • отримати актуальну інформацію про діючі тарифи та т.і.

Проявляйте особливу увагу до батьків, сусідів, близьких чи просто знайомих людей, що не мають технічної можливості, або не достатньо обізнані у сучасних технологіях, та допомагайте їм зареєструвати особистий кабінет, або додати особовий рахунок, та здійснити оплату з сайту, або роздрукувати рахунок для оплати у терміналах чи касах найближчого банку.

ТОВ «ООЕК» вважає своїм обов’язком попередити споживачів про те, що несвоєчасні розрахунки неминуче призведуть до негативних наслідків, що торкнуться кожну сім’ю.

За словами директора ТОВ «ООЕК» Олександра Ніверчука, станом на 01.04.2020 р. тільки у Одеському регіоні накопичились борги за спожиту електричну енергію на загальну суму  593 млн 396 тис. грн.


«Ми добре розуміємо ситуацію у якій опинилась Україна та увесь світ, але ми, як фахівці відповідальні на окремому відрізку за енергетичну галузь у цілому, мусимо прогнозувати можливі наслідки та попереджати про них усіх учасників ринку, а у першу чергу наших споживачів. Головне, що ми хочемо донести до свідомості загалу – відстрочка платежів не дорівнює скасуванню боргу»

 Одеська обласна енергопстачальна компанія щомісяця своїм коштом сплачує наперед, щоб у вас було світло.

                 Дякуємо за розуміння!

 Нагадаємо, що 2 квітня 2020 року Міністерство Енергетики та захисту довкілля України оприлюднило заяву у якій йдеться про стан, що склався у енергетичній галузі у зв’язку з введенням карантину.

https://menr.gov.ua/news/35002.html

 У заяві наголошено на тому, що відстрочка платежів за спожиту електроенергію може призвести до критичних наслідків:

 «…наслідком збереження низької платіжної дисципліни споживачів може стати оголошення операторів системи розподілу та постачальників універсальних послуг «переддефолтного» та/або «дефолтного» стану, що призведе до неможливості закупівлі ними електричної енергії та послуг з передачі/розподілу електричної енергії та, відповідно, припинення постачання електричної енергії споживачам, у тому числі і населенню, що вплине на зростання росту соціальної напруги у суспільстві».

 8 квітня 2020 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), з метою забезпечення енергетичної безпеки в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, прийняла постанову №766  http://www.nerc.gov.ua/?id=50747  

Зазначене рішення НКРЕКП направлене на забезпечення здійснення споживачами належних розрахунків за спожиту електричну енергію, а також надійне і безперервне постачання електричної енергії.

 ****

ТOB "OOEK" - перший та найпотужніший постачальник електричної енергї для потреб населення та підприємств. Єдиний постачальник за універсальним тарифом в межах Одеської області.
Стабільна, надійна компанія, що активно розвивається, з багаторічним досвідом в енергетичному бізнесі та досвідченою командою професіоналів.
Більш ніж 30 центрів обслуговування у ділових центрах Одеси і Одеської області, понад 300 висококваліфікованих працівників здійснюють обслуговування більш ніж 1 000 000 клієнтів.
Ми гарантуємо надійне постачання електричної енергії за вигідною ціною!
Формуємо персональні тарифи та гнучкий графік оплат, підтримуємо кожного клієнта.

 

https://ooek.od.ua/

https://www.facebook.com/tov.ooek/

Read more

Вівторок, 21 Квітень 2020

Савранське бюро правової допомоги інформує!!! Допомога по частковому безробіттю підчас карантину

1585907453 chastkove-bezr

Савранське бюро правової допомоги інформує!!!

Допомога по частковому безробіттю підчас карантину

Верховною Радою  30 березня було ухвалено Закон  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». А також були внесені зміни до Закону України «Про зайнятість населення», що спрямовані на підтримку роботодавців та працівників сфери малого та середнього підприємництва, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії коронавірусній хворобі COVID-19, є одним із основних положень прийнятих змін.

Законом введено поняття часткового безробіття на період дії обмежувальних заходів, встановлених Кабінетом Міністрів України для запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби. Допомога по частковому безробіттю надаватиметься роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Також слід звернути увагу не те, що для отримання допомоги по безробіттю наявні певні вимоги :

  • роботодавець повинен займатися виробництвом. Доприкладу, швейні, кондитерські цехи, можливо, виробництво меблів тощо – тобто усе, що виробляють. Торгівля та сфера послуг не підпадають під зазначені критерії.
  • для оформлення допомоги по безробіттю  у кведі має бути зазначено «виробництво». Крім того, дія цієї статті поширюється лише на найманих працівників, якщо підприємець не має найманих працівників, він не може претендувати на часткову допомогу по безробіттю.

Виплатами допомоги з часткового безробіття займається Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Право на допомогу з часткового безробіття мають  особи, з якими офіційно оформлено трудові відносини, окрім пенсіонерів. Для призначення такої допомоги роботодавець має звернутись до територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції (Центру зайнятості), за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подати наступні документи:

1) заяву у довільній формі;

2) копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) виробництва та переліком карантинних заходів;

3) відомості про працівників, у яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю;

4) довідку про відсутність заборгованості з виплати заробітної плати та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Рішення про надання допомоги по частковому безробіттю приймається територіальним органом у сфері зайнятості населення. Для ФОПів допомога по частковому безробіттю не передбачена. Слід зазначити, що для  великих підприємств діє порядок виплати по частковому безробіттю, який діяв і раніше, до карантину.

Оремо слід підкреслити, що у період встановлення карантину реєстрація безробітного здійснюється з першого дня після подання особою, яка шукає роботу, заяви про надання статусу безробітного за формою, визначеною Державним центром зайнятості. Призначення виплати допомоги по безробіттю у такому разі здійснюється з першого дня реєстрації безробітного.

Отримати юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань можна:

– за безкоштовним телефоном системи БПД 0 800-213-103

– у месенджері Фейсбук-сторінки:  https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

– написавши на електронну пошту центру з надання БВПД (адреси можна дізнатися за посиланням https://www.legalaid.gov.ua/ )

– у публічному чаті Телеграм-каналу «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaidchat

– у приватному чаті системи БПД у Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html

– у Телеграм-чат  «Правова допомога протидії насильству» https://t.me/Non_Violence_Bot

– у приватному чаті системи БПД у Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html

 

Система БПД інформує громадян про їхні права та механізм їх захисту через:

– офіційний сайт системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/

– Фейсбук-сторінку системи БПД https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

– Телеграм-канал «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid

– Інстаграм-сторінку системи БПД https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk

– правничу вікіпедіюWikiLegalAid – https://wiki.legalaid.gov.ua

 

 

Read more

П'ятниця, 17 Квітень 2020

Привітання голови районної ради Людмили Чумак зі святом Великодня

prev-1024x576

Шановні земляки!

Від щирого серця вітаю вас з великим святом — Воскресінням Христовим!
Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння.

Цей день сповнений любові, надії та безмежної віри. Забуваючи про всі турботи і негаразди, ми відкриваємо свої серця Богу та один одному. Ми щиро вітаємо наших друзів та молимося за здоров'я та добробут наших близьких.
Хай це чудове свято подарує вам гарний настрій, натхнення та сповнить ваші душі радістю й спокоєм.

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави. Нехай сяйво Господнього Воскресіння наповнює радістю і добром кожен Ваш день, стане джерелом невичерпної енергії, творчої наснаги на довгі, щасливі роки.

Багатовікові традиції святкування Великодня мають велике значення для українців. Однак цього року заради власної безпеки і безпеки ближніх залишайтеся в дома та святкуйте Великдень у колі своєї родини.

Веселих свят і щедрої долі!

Христос Воскрес!

 

Голова районної ради                              Л.О. Чумак

Read more

Четвер, 16 Квітень 2020

Допомога депутата районної ради Чемеринського О.А. закладам охорони здоров’я району.

Депутат районної ради Чемеринський О.А. придбав респіратори для Савранського підрозділу швидкої медичної допомоги.

Дані засоби захисту будуть використовуватися для захисту мед. персоналу швидкої медичної допомоги.

Висловлюємо слова вдячності Олександру Чемеринському   за надану спонсорську допомогу закладам охорони здоров’я району.

Read more

Вівторок, 14 Квітень 2020

Шановні жителі Савранщини!!! 14 квітня 2020 року.

 Шановні жителі Савранщини!!!

На позачерговій сесії районної ради для запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19 з районного бюджету виділено кошти в сумі 254900 грн..

З місцевого бюджету сільськими та селищною радою виділені кошти в сумі 135500 грн..

Надано спонсорську допомогу депутатами, сільгоспвиробниками, підприємцями та всіма небайдужими в сумі  понад 180000 грн..

Загальна сума коштів на подолання гострої респіраторної хвороби COVID-19  становить понад 570400  грн..

Ми працюємо над тим, щоб забезпечити заклади охорони здоров’я району усім необхідним, а на сам перед обладнанням, засобами захисту, дезінфікуючими засобами, ліками та фахівцями.

Дякуємо всім за надану допомогу!

Залишайтеся вдома і будьте здорові, дорогі Савранчани!

 

З повагою

Голова районної ради                               Л.О. Чумак

 

Read more

Система БПД запустила Телеграм-чат протидії домашньому насильству

tel dom nas

Система БПД запустила Телеграм-чат протидії домашньому насильству

Система безоплатної правової допомоги запустила в месенджері Телеграм-чат  «Правова допомога протидії насильству»  https://t.me/Non_Violence_Bot , де потерпілі від домашнього насильства та свідки можуть онлайн отримати консультацію юристів щодо захисту своїх прав.   

Юристи системи БПД, які спеціалізуються в сфері сімейних відносин, нададуть відповідь на правове запитання, роз’яснять алгоритм дій щодо захисту своїх прав. Консультуватимуть фахівці Лівобережного та Правобережного київських місцевих центрів, а також їхні колеги з Одеси та Вінниці. В разі необхідності залучатимуться фахівці системи БПД з інших регіонів. Отримати відповідь юристів можна у робочий час – з понеділка по четвер з 09.00 до 18.00, у п’ятницю – з 09.00 до 16.45.

Зайти на Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству» можна також з чат-боту #ДійПротиНасильства https://t.me/police_helpbot, який запустило в Телеграм Міністерство внутрішніх справ спільно з Харківським університетом внутрішніх справ і Національною поліцією України.

«З початку карантину кількість звернень до системи БПД з питань домашнього насильства не збільшилася. До речі, як і повідомлень до поліції за номером 102. Проте, за даними ООН, у деяких країнах кількість жінок, які звертаються до служб підтримки, зросла удвічі з початку оголошення карантину через пандемію коронавірусу. Всі, хто потерпає від домашнього насильства, можуть отримати безоплатну правову допомогу дистанційно», – зазначив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Однією з категорій осіб, яким надається безоплатна вторинна правова допомога, є потерпілі від домашнього насильства. Тобто, якщо людина стала заручником такої ситуації, вона має право на безоплатне представництво інтересів в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання процесуальних документів та захист.

Під час карантину безоплатна первинна та вторинна правова допомога надається дистанційно. Надати необхідні документи можна через спеціально обладнані скриньки для кореспонденції або електронні засоби зв’язку (адреси та електронні пошти місцевих центрів з надання БВПД можна дізнатися на офіційному сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/ ).

 

Отримати юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань можна:

– за безкоштовним телефоном системи БПД 0 800-213-103

– у месенджері Фейсбук-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

– у публічному чаті Телеграм-каналу «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaidchat

– у приватному чаті системи БПД у Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html

– у Телеграм-чат  «Правова допомога протидії насильству» https://t.me/Non_Violence_Bot

– у приватному чаті системи БПД у Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html

– написавши на електронну пошту центру з надання БВПД (адреси можна дізнатися за посиланням https://www.legalaid.gov.ua/ )

 

Система БПД інформує громадян про їхні права та механізм їх захисту через:

– офіційний сайт системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/

– Фейсбук-сторінку системи БПД https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/

– Телеграм-канал «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid

– Інстаграм-сторінку системи БПД https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk

– правничу вікіпедію WikiLegalAid – https://wiki.legalaid.gov.ua

 

Read more

Алгоритм дій за підозри COVID-19

43 Алгоритм дій за підозри COVID-19

Read more

Понеділок, 13 Квітень 2020

Допомога депутата районної ради Волошин В.І. Управлінню Держпродспоживслужби в Савранському районі.

Депутат районної ради Волошин В.І.  перерахував кошти в сумі 20000 грн. на придбання 130 л. дезінфікуючих засобів  для Управління Держпродспоживслужби в Савранському районі.

Дані дезінфікуючі засоби будуть використовуватися для проведення планових дезінфікуючих заходів.

Висловлюємо слова вдячності Волошину В.І.   за надану спонсорську допомогу.

Read more

Календар новин

<< < Квітень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30