Амброзія полинолиста.

ambroziya-polyinnolistnaya copy_copy

Шановні Савранчани! Держпродспоживслужба в Одеської області звертаються до Вас з інформацією про небезпечний для людини та довкілля бур’ян - Амброзія полинолиста

Цю рослину з повним правом можна назвати екологічно небезпечним бур’яном. Адже пилок амброзії викликає у людей захворювання - амброзійний поліноз або «сінну пропасницю» (особливо страждають діти). У період цвітіння амброзії від цього захворювання страждає величезна кількість населення. У людей опухають слизові оболонки верхніх дихальних шляхів та очей, з’являється нежить і сльозотеча, чхання, підвищення температури, розвивається астма. Єфективних ліків проти цього захворювання поки що не існує.

З огляду на швидкість та інтенсивність поширення цієї рослини можна сказати, що вона — справжній «зелений агресор».

Амброзія полинолиста засмічує всі польові культури, особливо просапні та зернові, а також городи, сади, луки, пасовища. Часто зустрічається на узбіччях залізниць, шосейних і ґрунтових доріг, по берегах річок і ставків.

Шкодочинність амброзії в районах масового поширення винятково велика. Вона складається зі зниження врожайності сільськогосподарських культур, засмічення їх врожаю, погіршення якості кормів, зниження продуктивності пасовищ і негативного впливу на здоров’я людей.

Тож, звертаємося до Вас, земляки, включитись в боротьбу з цією рослиною-агресором-  знешкодити амброзію там, де живеш, і там, де працюєш Попросити те саме зробити сусідів, родичів, знайомих.

Також звертаємось до голів сіл, селища, керівників підприємств усіх форм власності провести роботу по знешкодженню амброзії полинолистої

З повагою та надією на порозуміння та підтримку

Держпродспоживслужба Одеської області

Календар новин

<< < Вересень 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30